Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sukcesy uczniów

UCZNIOWIE JEDENASTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM KASZUBSKIEGO KONKURSU

12 grudnia br. laureaci gdyńskich eliminacji w kategorii kl.4-6,czyli  zwycięzcy z naszej szkoły- Wojciech Bieliński 1.miejsce, Natalia Mechlińska 2. miejsce i Patrycja Kamba-Kibatshi 3. miejsce- reprezentowali Gdynię w finale konkursu „MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ”. Łącznie o prawo udziału w wejherowskim finale ubiegało się około tysiąca chętnych. Wyróżnienie, jakie spotkało naszych reprezentantów to...znalezienie się w SETCE NAJLEPIEJ CZYTAJĄCYCH W JĘZYKU KASZUBSKIM W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE. Jesteśmy dumni z cudownej, kaszubskiej trójki, która naprawdę wspaniale reprezentowała naszą szkołę i Gdynię. Dziękujemy za ogrom Waszej pracy w przygotowania. GRATULUJEMY!!!

IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Przez wieki do niepodległości”

20 listopada w Szkole Podstawowej nr 46 odbyła się  IX już edycja konkursu historycznego  „Przez wieki do niepodległości”. Przed znamienitymi gośćmi ze Związku Sybiraków, Gdyńskich Rodzin Katyńskich, Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej, przedstawicielami związków zawodowych nauczycieli,  do rywalizacji stanęli uczniowie czterech szkół gdyńskich – SP Nr 11, SP Nr 46, SP Nr 47 oraz SP Nr 48.  W tym wyjątkowym roku, kiedy przypada setna rocznica odzyskania niepodległości nasza drużyna szkolna  w składzie Julia Sobieraj, Wiktoria Szulc (klasa 8b) oraz Paweł Migocki (klasa 8a) przygotowana przez panie: Urszulę Nowak oraz Katarzynę Saganowską , znalazła się wśród zwycięzców. Zmaganiom naszych uczniów kibicował pan dyrektor Sławomir Wiśniewski.


Kolejny wielki sukces na Międzynarodowym Turnieju Karate w Ostródzie

Jest miło poinformować o sukcesach młodych karateków z Gdyni, w tym uczniów SP nr 11.
Dnia 27 października w Ostródzie z udziałem ponad 340 zawodników z 3 Klubów z Rosji i 33 Klubów z Polski odbył się Międzynarodowy Turniej w Ostródzie - II IKO Mazury Cup 2018. Reprezentacja Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN zdobyła 7 medali.

Więcej…

WYBRANE SUKCESY UCZNIÓW  SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SUKCESY UCZNIÓW O RANDZE MIĘDZYNARODOWEJ

  • Międzynarodowy konkurs fotograficzno- filmowy I LIVE BY THE SEA 2018” Bruksela – laureat

  • Międzynarodowy turniej Karate IKO MAZURY CUP – dwa I miejsca, dwa II miejsca

  • Międzynarodowy Turniej Karate Białystok 2018 –dwa III miejsca

 

SUKCESY UCZNIÓW  SZKOŁY NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT- I miejsce w województwie,  IV miejsce   w całym kraju dla ucznia kl. 7,  wyróżnienie dla ucznia kl.2

  • Ogólnopolski konkurs filmowy „Lektury w kadrze” w kategorii animacja-  I miejsce

  • Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Baśniowy świat 2018” – II miejsce

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny MAT- I miejsce w województwie, IV miejsce  w całym kraju dla ucznia kl. 7,  wyróżnienie dla ucznia kl.2

  • Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Barwy morza 2017” –III miejsce

  • Ogólnopolski konkurs fotograficzny „Świat poezji Jerzego Harasymowicza w obiektywie 2017” – II miejsce

  • Ogólnopolski turniej karate o puchar prezydenta Ciechanowa -  III miejsce

  • Ogólnopolski turniej karate KYOKUSHIN – II miejsce i dwa III miejsca

  • Mistrzostwa Polski Zachodniej w karate – dwa III miejsca

  • Turniej karate  MazoviaCUP 2018 – III miejsce

  • Ogólnopolski konkurs literacki „Czas szkoły, czas dojrzewania” – wyróżnienie


SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM

  • Wojewódzki konkurs fotograficzny „Budownictwo w obiektywie 2018” – I miejsce

  • VII Wojewódzki konkurs młodego aktora –I miejsce

  • Wojewódzki konkurs fotograficzny „Budownictwo w obiektywie 2018” – I miejsce

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny Muszelka – V miejsce

  • Kuratoryjny konkurs matematyczny – finalista etapu wojewódzkiego

  • Wojewódzki Etap kuratoryjnego konkursu  z języka angielskiego – finalista

  • Wojewódzki Konkurs Pięknego Czytania w języku kaszubskim- wyróżnienie

  • Wojewódzki Konkurs Fabryka Pisanek – wyróżnienie

 

SUKCESY UCZNIÓW SZKOŁY W KONKURSACH MIEJSKICH,  REJONOWYCH I MIĘDZYSZKOLNYCH

  • Miejski konkurs małych form teatralnych „Nasza młodość bez alkoholu, narkotyków, przemocy” organizowany przez Miejską Komendę Policji  w Gdyni- II miejsce

  • Miejski Konkurs Szachowy – III i IV miejsce

  • Miejski Konkurs „Pokonaj Smoga”-  III miejsce i wyróżnienia

  • Powiatowy etap  konkursu kaszubskiego  „Rodno Mowa” – wyróżnienie

  • Rejonowe zawody  piłki  nożnej chłopców - III miejsce (gimnazjum)

  • Rejonowe zawody w piłce siatkowej  chłopców i dziewcząt – III miejsce (gimnazjum)

  • Rejonowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt – III miejsce (gimnazjum)

  • Rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  - III miejsce

  • Międzyszkolny konkurs filmowy „My Hero” – II miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas integracyjnych- II miejsce

  • Miejski konkurs małych form teatralnych „Nasza młodość bez alkoholu, narkotyków, przemocy” organizowany przez Miejską Komendę Policji  w Gdyni- II miejsce

  • Miejski Konkurs Szachowy – III i IV miejsce

  • Miejski Konkurs „Pokonaj Smoga”-  III miejsce i wyróżnienia

  • Miejski Konkurs Recytatorski – wyróżnienia

  • Rejonowy etap Wojewódzkiego Konkursu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  -   III miejsce

  • Rejonowe zawody  piłki  nożnej chłopców - III miejsce (gimnazjum)

  • Rejonowe zawody w piłce siatkowej  chłopców i dziewcząt – III miejsce (gimnazjum)

  • Rejonowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt – III miejsce (gimnazjum)

  • Międzyszkolny konkurs Plastyczny „Kalendarz 2018” – I miejsce

  • Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas integracyjnych- II miejsce

  • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowy lapbook" - III miejsce, wyróżnienie

  • Międzyszkolny konkurs plastyczny "Najpiękniejsze kwiaty polskie" – wyróżnienia

  • Miedzyszkolny konkurs "Młody naukowiec"- laureaci

Wielki sukces naszych karateków.

Dnia 6 października w Ciechanowie z udziałem ponad 230 zawodników odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Zawodnicy Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN z Gdyni zajęli:

W kategorii kumite:

 

Michalina Fic 1 miejsce


Nikodem Głuszek 1 miejsce

 

Igor Chrościcki 2 miejsce


Eryk Woźniak 2 miejsce


Klaudia Kołodziej 2 miejsce


Sandra Dwojacka 2 miejsce


Maciej Janczyk 3 miejsce


Julian Białek 3miejsce

Więcej…

Mój region- moja szkoła.

Niezmiernie nam miło, że nasi uczniowie Olivia Dustet kl. 6a , Michał Feder kl. 5a, Gabriela Mudyna kl. 2a, Krystian Grota kl. 4a, znaleźli się wśród laureatów Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Mój region - moja szkoła".

Gratulujemy!!!


XIII Gdyński Konkurs Przyrodniczy

Gratulacje dla Artura Dusteta - Leskiewicza ucznia klasy 5a, który otrzymał wyróżnienie  w XIII Gdyńskim Konkursie Przyrodniczym.

Joanna Zarzycka

I miejsce Zuzanny Gollnau w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym

Gratulacje dla Zuzanny Gollnau, która zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Budownictwo w obiektywie” - „ARCHITEKTURA Z DUSZĄ NA POMORZU”. Gala wręczenia nagród odbyła się 6 czerwca 2016 r. w Państwowej Szkole Budownictwa w Gdańsku. Prace nadesłane z 11 szkół, ocenione były przez specjalistów w dziedzinie fotografii artystycznej i sztuk pięknych.

W jury zasiedli: Pan Maciej Kosycarz – przewodniczący jury, polski fotoreporter związany z Gdańskiem i Pomorzem, Pan Arkadiusz Staniszewski – współautor albumów Gdańskich fotografii archiwalnych oraz wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Pan Leszek Krutulski – Szef Pracowni Fotografii Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, Pani Aleksandra Siatecka – fotograf z Gdyni, historyk sztuki i architektury.

Warto dodać, że Zuzanna jest również laureatką II Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Świat wokół mnie" zorganizowanego przez Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

GRATULUJEMY!!!

Joanna Grzesińska


Brawo Bartek!

Uczeń klasy 5a Bartłomiej Wiliński w tegorocznym konkursie matematycznym "Muszelka" zdobył I miejsce. W finale, który odbył się w Sopocie, brało udział 25 najlepszych uczniów klas 5 z Trójmiasta. Bartek pokonał swoich rówieśników zdobywając maksymalną liczbę punktów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Brawo Zuzia!

10 maja 2016 r., pan dyrektor Sławomir Wiśniewski wręczył Zuzi Gollnau nagrodę książkową za zajęcie III miejsca w II Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Świat wokół mnie", zorganizowanym przez Liceum Plastyczne im. Jana Matejki w Nowym Wiśniczu.

Warto podkreślić, że Zuzia jako laureat ogólnopolskiego konkursu otrzyma dodatkowe punkty, które będą się liczyć przy rekrutacji do szkoły średniej.

Jeszcze raz gratulujemy!

Joanna Grzesińska

Strona 1 z 9

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów