Klasy 0-3

Bal karnawałowy w zerówce

Dziś do szkoły przyszły  księżniczki, wróżki, super bohaterowie, pirat, tygrys, indianka, policjant, wampir. Był nawet Harry Potter. Były tańce , konkursy, pyszne pączki, dużo uśmiechu  i świetna  zabawa.

"Nie pal przy mnie, proszę"

Klasa 2a zakończyła cykl warsztatów "Nie pal przy mnie, proszę", podczas której sprytna wiewiórka Wiki uczyła uczniów co to znaczy być zdrowym i jak o to zdrowie dbać. Zresztą i sami drugoklasiści mają dużo własnych pomysłów w tym temacie.

Działalność grupy wiekowej klas 1-3 SP

I semestr

rok szkolny 2019/2020

Rodzaj aktywności uczniów

klasa

Nauczyciel odpowiedzialny

wrzesień

16.09. poniedziałek– „Przytul karalucha – czyli jak polubić owady” – lekcja przyrodnicza w szkole

17.09. wtorek – Festiwal Filmowy „Animacje”, 9:00 , Park Naukowo –Technologiczny

20.09. piątek Festiwal Filmowy „Szaleństwa panny Ewy”  11.00, Park Naukowo –Technologiczny klasa 3a

30.09 Dzień chłopaka

1a i 1b

U.Nowak

wychowawcy

październik

07.10. ślubowanie klas 1

1a i 1b

wychowawcy

listopad

19.11. „Baśnie wschodu” Teatr współczesny w Krakowie, 8:50, Park Naukowo –Technologiczny

1a,1b, 2a,3a

U.Nowak

grudzień

02.12. „Perkusja i moc świątecznych megabitów” – koncert Centrum Kultury Gdynia

18.12. środa Akcja świąteczna

M.Krzak, U.Nowak

styczeń

G. Marchlewska

Klasa pierwsza w Experymencie

Uczniowie klasy 1a odwiedzili dzisiaj CN Experyment. Mieliśmy możliwość zdobywania wiedzy poprzez naukowe eksperymenty na interaktywnych stanowiskach. Świetna zabawa połączona z nauką. Na pewno tam wrócimy!

Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej

Dnia 5 marca odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej. Jak co roku zgromadził laureatów konkursów klasowych. Uczniowie klas 0 – 3 przedstawili recytację przygotowanych wierszy, nie tylko Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Komisja oceniająca: p.Agnieszka Łądkowska, p.Ewa Miedzińska i p.Joanna Osowska miała spory dylemat w wyłonieniu najlepszych recytatorów.

Nagrody otrzymali:

I miejsce – Witek Wolański z kl.3a,

II miejsce – Maja Gollnau z kl.2a i Ania Cieniewicz z kl.0,

III miejsce – Zuzia Zamara z kl.2a.

Wyróżnieni zostali: Mikołaj Szlija z kl.1a i Aleksander Makać z kl.2a.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a Witkowi życzymy powodzenia na szczeblu miejskim.

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 0-3