Pedagog/Psycholog

Poradzimy w cyfrowym świecie

Szanowni Państwo, zachęcam do skorzystania z oferty Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni:

Informujemy, że od 12 kwietnia rodzice dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 12 lat, wśród których występuje zjawisko problemowego korzystania z nowych technologii będą mogli skorzystać ze specjalistycznej pomocy w ramach programu „Poradzimy w cyfrowym świecie”. Program jest propozycją krótkiej interwencji profilaktycznej realizowanej w formie konsultacji indywidualnych i rodzinnych.

Zapraszamy na warsztaty on-line

doskonalące umiejętności rodzicielskie. Pierwsze spotkanie „Od komunikacji do relacji” odbyło się w ramach Gdyńskiego Tygodnia Profilaktyki.

Kolejne odbędą się we wtorki w godzinach 9.00-11.00 w dniach:

23 czerwca na temat „Komunikacja empatyczna w relacji z dzieckiem (o emocjach i potrzebach dziecka)

30 czerwca – „Komunikacja wzmacniająca samoocenę dziecka”

14 lipca – „Komunikacja przed konfliktem”

21 lipca – „ Komunikacja asertywna (zamiast agresji i uległości)”

Zgłoszenia proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Można wziąć udział w całym cyklu zajęć lub tylko wybranych spotkaniach. Po otrzymaniu zgłoszenia mailowo przesłany zostanie link dostępu do spotkania.

Warsztaty poprowadzą Izabela Derewicz-Czupryniak - psychoterapeuta rodzinny i Aneta Parczyńska – psycholog (pracownicy PPP 2 w Gdyni)

Jesteś tutaj: Pedagog/Psycholog