Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11

1 % podatku dla szkoły

Apel do środowiska szkolnego

Rodzice, Nauczyciele, Przyjaciele SP nr 11 w Gdyni.

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy bardzo podziękować za dotychczasowe wsparcie i poinformować, iż dążąc do pozyskania dodatkowych funduszy   na działalność statutową szkoły, Rada Rodziców postanowiła przystąpić do programu: Przekaż 1% podatku na działalność swojej szkoły. Program umożliwia gromadzenie  przez radę rodziców - za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji pożytku publicznego nr KRS: 0000268115 – środków  pochodzących z   1%  Państwa podatku dochodowego. Polecając tę formę poprawy warunków nauczania naszych dzieci, prosimy  o zainteresowanie nią  swoich   przyjaciół i znajomych wskazując, że  tą drogą mogą włączyć się w budowanie oświaty  na miarę swoich oczekiwań i  wyzwań XXI wieku. Celem uczestniczenia w wymienionym programie  każdy z darczyńców powinien wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego za rok 2020 (PIT 28 poz. 140, PIT 36 poz. 442, PIT 36L poz. 148, PIT 37 poz. 134, PIT 38 poz. 64, PIT 39 poz. 50) – „RR Sp nr11 w Gdyni”.

Życzymy wszystkim Państwu zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz udanego i szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu rady rodziców SP nr11 w Gdyni

Przewodnicząca rady rodziców- Karolina Mechlińska oraz Skarbnik- Anna Samaras.

Szczegółowe informacje o działalności Fundacji Rodzice Szkole” znajdują się na stronie  internetowej: www.rodziceszkole.edu.pl

Uprzejmie informuję, iż Rada Rodziców w dniu 12.10.2020 podjęła decyzję o współpracy z Fundacją „Rodzice szkole” dotyczącą możliwości przekazania 1% podatku na rzecz naszej szkoły. Więcej informacji wkrótce.

Składki w roku szkolnym 2020/21:

Sugerowana wysokość składki to:

–  100 złoty na rodzinę za rok,

–  lub 50 złoty na rodzinę za semestr,

–  lub 10 złoty za ucznia za miesiąc.

Zasada zwrotu 40% składki do wykorzystania przez klasę:

Jeśli klasa wpłaci min. 50% składek w danym roku szkolnym - uzyskuje prawo do wykorzystania 40% tej sumy wyłącznie na swój użytek.

Zasada zwrotu 80% składki do wykorzystania przez klasę:

Klasa, która jako pierwsza w danym roku szkolnym zbierze 100% wpłat na Radę Rodziców – uzyskuje prawo do
wykorzystania 80% tej sumy wyłącznie na swój użytek.

Serdecznie zachęcam do wpłacania składek na rzecz Rady Rodziców.

Wpłaty można dokonać:

–  u przewodniczących klas rady rodziców,

–  skarbnika Prezydium Rady Rodziców,

–  lub przelewem na konto (forma preferowana):

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 11 w Gdyni

w tytule wpłaty wpisujemy obowiązkowo:

IMIĘ i NAZWISKO DZIECKA/DZIECI ORAZ KLASĘ DO KTÓREJ UCZĘSZCZA

Bardzo dziękujemy za wszelkie wsparcie, zgromadzone fundusze można wykorzystać na zwiększenie komfortu
naszych dzieci, ponadstandardowe wyposażenie klas i szkoły, nagrody, konkursy i wydarzenia szkolne.

PRELEMINIARZ WYDATKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/2021

PLAN WYDATKÓW NA ROK SZKOLNY 2020/21

CEL

KWOTA

NAGRODY I KONKURSY

1 000,00 zł

POMOCE NAUKOWE

KIERMASZ, DNI OTWARTE

POMOC BEZPOŚREDNIA UCZNIOM

DOFINANSOWANIA KLASOWE

1 000,00 zł

RAZEM

5 000,00 zł

Prezydium Rady Rodziców zastrzega sobie możliwość korygowania wydatków i dostosowania ich poziomu do bieżącej sytuacji finansowej RR.

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W GDYNI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

przewodnicząca: Karolina Mechlińska

zastępca przewodniczącej: Małgorzata Guździoł

sekretarz: Agnieszka Kuśmider

skarbnik: Anna Samaras

księgowość: Joanna Witucka

członkowie: Angelika Błasiak, Maria Światkowska, Kinga Gruszko-Zamara, Agnieszka Weyer

kontakt do Prezydium Rady Rodziców: Anna Samaras tel. 736079998

REGULAMIN RADY RODZICÓW – LINK

Ubezpieczenie NNW w naszej szkole

Uprzejmie informuję, iż nasza szkoła umożliwia ubezpieczenie dziecka poprzez platformę internetową firmy Interrisk

wszystkie informacje na temat sposobu przystąpienia do ubezpieczenia umieszczone są na stronie szkoły w zakładce INFORMACJE DLA RODZICÓW lub poniższym linkiem.

Do 15 listopada istnieje możliwość ubezpieczenia dziecka

Jesteś tutaj: Rada Rodziców