Jesień przyszła do przedszkola...

29 października 2018 roku przedszkolaki "Żabki" grupa trzy i czterolatków była na spacerze w parku, po powrocie wykonały drzewa malowane rękoma w kolorach czerwieni, beżu i złocie.

Przedszkolaki w Jedenastce

Gdy dziecko się śmieje, to znak, że jest szczęśliwe! I takie przedszkolaki zagościły na stałe w naszej szkole.

Od września 2018 roku w SP11 został otwarty oddział przedszkolny. Oczywiście w pierwszym dniu emocji nie brakowało. Zarówno rodzice, jak i dzieci, bardzo przeżywały rozstanie na kilka godzin, ale na szczęście grupą nowicjuszy opiekują się: pani Maria Goitowska, pani Dorota Zielińska i  pani Marta Portjanko, osoby z doświadczeniem pedagogicznym, serdeczne, ciepłe, empatyczne. Pod ich czujnym okiem dzieci poznają nowe otoczenie, nową dla nich rzeczywistość. Dzieci przede wszystkim się bawią, wykonują pierwsze prace plastyczne, uczestniczą w zabawach ruchowych, śpiewają. Nauczyciele korzystają też z pięknej wrześniowej pogody i wychodzą z dziećmi na plac zabaw – a to maluchy kochają najbardziej.

W miłej i rodzinnej atmosferze mija im czas, więc nowi bywalcy SP11 bardzo chętnie codziennie rano wracają do swojego przedszkola.

Jesteś tutaj: Wydarzenia