Bal na bale

1 marca w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla 3,4-latków. Imprezę poprowadził teatr Gargulec z Gdyni, a ściślej ujmując dwa pingwiny. Przy dźwiękach  popularnych przebojów muzyki dziecięcej tańczyły księżniczki, motyle. Nie zabrakło również, piratów i spidermanów.  Zabawę uświetniło wiele konkursów. Na balu karnawałowym wszystkie przedszkolaki wyglądały zjawiskowo. Humory dopisywały, energii do tańców również nie brakowało. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem naszego balu. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dnia 25.01.2019 r. 3-4 latki  na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowały specjalny program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W ten sposób dzieci mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Finałem spotkania był urodzinowy tort oraz  fajerwerki. Była też wspólna zabawa, a na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.

Jesteś tutaj: Wydarzenia