Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Dzielni rycerze

W klasie 5a na ostatnich lekcjach historii mogliśmy poznać wielu dzielnych rycerzy, którzy przybliżyli nam jak wygląda ich życie na co dzień, jak przygotowują się do walki, czym zajmują się w czasie wolnym, gdzie mieszkają. Taka lekcja historii na pewno zostanie w naszej pamięci na dłużej.

Zobacz fotorelację na facebooku.

Straasznie fajna dyskoteka

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dyskoteki klas 4-6 na facebooku.

4a w Muzeum Emigracji

W czwartek (8.10) klasa 4a odwiedziła Muzeum Emigracji. Oprócz bardzo ciekawej ekspozycji w muzeum uczniowie mieli również okazję zobaczyć robiący wrażenie chiński okręt wojenny, który kilka dni wcześniej wpłynął do portu w Gdyni.

Zobacz fotorelację z wyjścia na facebooku.

Dama i Rycerz

Uczniowie klasy 5b wybierali damę dworu i najbardziej rycerskiego mężczyznę w klasie. Wybraną damę chłopcy obdarowali własnoręcznie przygotowanymi mieczami, a rycerze otrzymali pięknie zdobione chusteczki.

zobacz więcej na facebooku.

Konkurs "Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Rozstrzygnięcie październikowego konkursu plastycznego:

"Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Z okazji XV Dnia Papieskiego zorganizowałam konkurs plastyczny dla dzieci od 0 - 6 klasy. Wzięło w nim udział 36 uczniów, spośród których wyłonili się następujący zwycięzcy:

I MIEJSCE

Oliwia Dustet- Leskiewicz kl. 6b

Małgorzata Kaliszewska kl. 3a

Weronika Stachowiak kl. 5b

Więcej…

Z wizytą u przedszkolaków

15.10.2015 r. klasa 4a odwiedziła przedszkole nr. 14 w Gdyni. Oczywiście pokazaliśmy się z jak najlepszej strony. Nasze dzieci po raz kolejny wystawiły sztukę o Janie Pawle II, dzięki której dzieci przedszkolne mogły bliżej poznać osobę naszego Papieża - Polaka. Dzieci ze skupieniem oglądały nasz występ, wspólnie z nami śpiewały piosenki, a panie wychowawczynie ukradkiem ocierały łzy wzruszenia. Cieszyliśmy się, że mogliśmy dostarczyć innym wiele wrażeń. Nasze przyjście to również miłe spotkanie naszych dzieci ze swoimi paniami, które uczyły je od najmłodszych lat.

siostra Julia


Strona 10 z 17

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8