Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Mity potrafią rozbawić piątoklasistów :)

Na dzień 22 października 2015r. zaplanowane zostało wyjście na spektakl pod tytułem "Mity greckie". Spotkaliśmy się pod szkołą o godzinie 7.30. Opiekunami klas 5a i 5b były: p. Krystyna Staniszewska, p. Balbina Rogalka i p. Małgorzata Pietruszewska-Fulara. Po sprawdzeniu obecności udaliśmy się na przystanek autobusowy, a następnie pojechaliśmy w kierunku centrum Gdyni. Potem dotarliśmy do budynku "Multikina", gdzie cała grupa udała się do sali kinowej. Zajęliśmy wskazane nam miejsca.

Więcej…

Dzielni rycerze

W klasie 5a na ostatnich lekcjach historii mogliśmy poznać wielu dzielnych rycerzy, którzy przybliżyli nam jak wygląda ich życie na co dzień, jak przygotowują się do walki, czym zajmują się w czasie wolnym, gdzie mieszkają. Taka lekcja historii na pewno zostanie w naszej pamięci na dłużej.

Zobacz fotorelację na facebooku.

Straasznie fajna dyskoteka

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dyskoteki klas 4-6 na facebooku.

4a w Muzeum Emigracji

W czwartek (8.10) klasa 4a odwiedziła Muzeum Emigracji. Oprócz bardzo ciekawej ekspozycji w muzeum uczniowie mieli również okazję zobaczyć robiący wrażenie chiński okręt wojenny, który kilka dni wcześniej wpłynął do portu w Gdyni.

Zobacz fotorelację z wyjścia na facebooku.

Dama i Rycerz

Uczniowie klasy 5b wybierali damę dworu i najbardziej rycerskiego mężczyznę w klasie. Wybraną damę chłopcy obdarowali własnoręcznie przygotowanymi mieczami, a rycerze otrzymali pięknie zdobione chusteczki.

zobacz więcej na facebooku.

Konkurs "Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Rozstrzygnięcie październikowego konkursu plastycznego:

"Jan Paweł II - Patron Rodziny"

Z okazji XV Dnia Papieskiego zorganizowałam konkurs plastyczny dla dzieci od 0 - 6 klasy. Wzięło w nim udział 36 uczniów, spośród których wyłonili się następujący zwycięzcy:

I MIEJSCE

Oliwia Dustet- Leskiewicz kl. 6b

Małgorzata Kaliszewska kl. 3a

Weronika Stachowiak kl. 5b

Więcej…

Strona 10 z 17

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8