Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Cmentarz Wojskowy w Redłowie

W piątek 6.11.2015r. klasa 4a odwiedziła Cmentarz Wojskowy w Redłowie, aby w tym szczególnym czasie wspominania zmarłych zapalić znicze na grobach naszych bohaterów, żołnierzy walczących w czasie II Wojny Światowej  w obronie Gdyni i Pomorza. Odnaleźliśmy również tablicę upamiętniającą bohaterów ORP Grom, którzy są patronami naszej szkoły.Gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Jan Kaliszewski - uczeń kl. 6b dostał się do etapu rejonowego Kuratoryjnego konkursu z języka angielskiego.

Gratulujemy! Trzymamy kciuki!

Mity potrafią rozbawić piątoklasistów :)

Na dzień 22 października 2015r. zaplanowane zostało wyjście na spektakl pod tytułem "Mity greckie". Spotkaliśmy się pod szkołą o godzinie 7.30. Opiekunami klas 5a i 5b były: p. Krystyna Staniszewska, p. Balbina Rogalka i p. Małgorzata Pietruszewska-Fulara. Po sprawdzeniu obecności udaliśmy się na przystanek autobusowy, a następnie pojechaliśmy w kierunku centrum Gdyni. Potem dotarliśmy do budynku "Multikina", gdzie cała grupa udała się do sali kinowej. Zajęliśmy wskazane nam miejsca.

Więcej…

Dzielni rycerze

W klasie 5a na ostatnich lekcjach historii mogliśmy poznać wielu dzielnych rycerzy, którzy przybliżyli nam jak wygląda ich życie na co dzień, jak przygotowują się do walki, czym zajmują się w czasie wolnym, gdzie mieszkają. Taka lekcja historii na pewno zostanie w naszej pamięci na dłużej.

Zobacz fotorelację na facebooku.

Straasznie fajna dyskoteka

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z dyskoteki klas 4-6 na facebooku.

4a w Muzeum Emigracji

W czwartek (8.10) klasa 4a odwiedziła Muzeum Emigracji. Oprócz bardzo ciekawej ekspozycji w muzeum uczniowie mieli również okazję zobaczyć robiący wrażenie chiński okręt wojenny, który kilka dni wcześniej wpłynął do portu w Gdyni.

Zobacz fotorelację z wyjścia na facebooku.

Strona 10 z 18

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8