Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

InfoBox Gdynia

W miniony czwartek klasa 5a odwiedziła InfoBox w Gdyni. Wzięliśmy udział w grze miejskiej, podczas której wyszukiwaliśmy na mapie znane obiekty w Gdyni. Korzystaliśmy z dużej makiety miasta oraz multimedialnych map. Przy okazji dowiedzieliśmy się o kilku planowanych inwestycjach oraz ciekawych budynkach, które są w fazie realizacji. Naszą wizytę zakończyliśmy podziwianiem Gdyni z wieży widokowej.

 

Więcej na naszej szkolnej stronie facebooka.

Witajcie w Nutkolandii

W czwartek klasa 5a wybrała się na koncert pt."Witajcie w Nutkolandii" zorganizowany przez Szkołę Muzyczną w Gdyni. Mieliśmy niewątpliwy zaszczyt i przywilej wysłuchać gry utalentowanych uczniów tejże szkoły. Różnorodność gatunków muzycznych i instrumentów sprawiła, że wszyscy słuchaliśmy koncertu z zapartym tchem. Jesienna tematyka wykonywanych utworów doskonale komponowała się z krajobrazem i pogodą za oknem. Niecodziennie mamy okazję obcować z muzyką poważną, dlatego już czekamy na kolejny koncert.

IV Międzyszkolny Turniej Integracyjny

We wtorek reprezentacja klasy 5a wzięła udział w IV Międzyszkolnym Turnieju Integracyjnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 35 w Gdyni. Zadaniem, które otrzymaliśmy było stworzenie podwodnego świata. Od samego początku postawiliśmy na budowę akwarium. Profesjonalnie podeszliśmy do tematu, bo nasze akwarium miało nawet "oświetlenie" i filtr wody. Praca przebiegała sprawnie i każdy z uczestników miał swój udział w projekcie.Nad wszystkim czuwała Pani Małgosia Pietruszewska, która również włączyła się w budowę akwarium. Po trudach konstrukcyjnych był czas na małą przekąskę.

Więcej…

Lubię, chcę. działam!

Dnia 16 listopada uczniowie klas 6 brali udział w drugim z cyklu warsztatów odbywających się w ramach projektu "Pozytywny rozwój w Gdyni i poprzez Gdynię".

 


WYNIKI KONKURSU LITERACKIEGO „Człowiek w masce”

GRATULACJE dla Olivki Dustet Leskiewicz – uczennicy klasy 6b, która w Gdyńskim Konkursie Literackim „Człowiek w masce” uzyskała tytuł laureata i tym samym znalazła się w gronie pięciu wyróżnionych autorów opowiadań. Brawo! W konkursie, organizowanym przez SP13 pod honorowym patronatem Teatru Miejskiego im.Witolda Gombrowicza wzięło udział 46 uczniów z 9 szkół gdyńskich. Finał konkursu odbędzie się 30 listopada 2015 r. o godz. 10.00 we foyer Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza. Nagrodą dla laureatów będą bilety do teatru.

Gratulujemy!

Katarzyna Kowalska

Komenda Miejska Policji w Gdyni

W ubiegły czwartek klasa 5a miała okazję odwiedzić Komendę Miejską Policji w Gdyni. Swoją wizytę rozpoczęliśmy od spotkania z Panią aspirant Barbarą Gawłowicz-Witkiewicz, która przybliżyła nam tajniki pracy policji na co dzień. Pokazała nam również tajemniczą walizkę technika kryminalistycznego, w której znajdowało się wiele ciekawych przedmiotów, w tym pędzelek z piór marabuta. Każdy z obecnych mógł odcisnąć swój ślad linii papilarnych. Następnie udaliśmy się na spotkanie z psem-tropicielem i jego opiekunem. Przy okazji poznaliśmy arkana tresury i szkolenia psów policyjnych. Kulminacyjnym punktem naszego pobytu w Komendzie Miejskiej było spotkanie z Panem Komendantem insp. Robertem Leksyckim. To nie lada wyróżnienie, że mogliśmy zawitać w progi gabinetu Pana Komendanta i porozmawiać z nim o codziennej pracy policji, zadać nurtujące nas pytania. Spotkanie było nad wyraz sympatyczne i na koniec otrzymaliśmy pamiątkowe odblaski, dzięki którym będziemy widoczni o zmroku. To była bardzo wartościowa wycieczka!

Zapraszamy na facebooka.

Strona 9 z 18

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8