Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Konkurs „Fabryka Pisanek” 2016

W dniu 16 marca br  na terenie Centrum Handlowego Riviera w godzinach od 10.00 do 18. 00 reprezentacja Szkoły Podstawowej w składzie: Magda Adamus, Martyna Wydra, Magda Jabłońska, Otylia Walczuk , Nela Fiłonowicz, Daria Kostun pod opieką pani Agnieszki Giedrojć- Gurin, wykonała trójwymiarową Pisankę według wcześniej nadesłanego projektu.

Uczennice klas 4-6 Szkoły Podstawowej nr 11 oraz pani Agnieszka Giedrojć-Gurin

Więcej…

Tajemnica kina

Klasy 5a i 5b wybrały się na wycieczkę do Gdańska. Pierwszą atrakcją był przejazd kolejką SKM. Kolejną, najważniejszą był spektakl pt. "Tajemnica kina" na podstawie książki "Tajemnica kina" Martina Widmarka i Heleny Willis z serii "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai". W spektaklu poznaliśmy mieszkańców miasteczka Valleby. Przedstawienie detektywistyczne obfitowało w zagadki i domysły. Jak przystało na ten gatunek były zwroty akcji i niebezpieczne pościgi. Uczniowie byli również zaangażowani w policyjne śledztwo. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i to chyba najlepsza recenzja tego przedstawienia!


Gdyńska Liga Lekkoatletyczna 2015/2016

W dniu 8 lutego 2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 wzięli udział w II rzucie Ligi Lekkoatletycznej, która tradycyjnie już odbyła się na Hali Lekkoatletycznej GCS przy ul. Olimpijskiej 5/9. Wybrane reprezentacje szkolne, dzieci klas 4-6 mogły zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z innych szkół gdyńskich w następujących konkurencjach: bieg na dystansie 50m, bieg na dystansie 600m(dziewczynki) i 1000m(chłopcy), w skoku w dal, w skoku wzwyż, pchnięciu piłka lekarską (2kg dla dziewcząt i 3kg dla chłopców).

Rewelacyjnie spisali się tym razem nasi chłopcy z klasy 6: Mateusz Dziecielski oraz Luke Lovibond. Uczniowie ci zdobyli w swoich konkurencjach I miejsca, a tym samym po 9 pkt dla reprezentacji szkoły każdy. Mateusz uzyskał niebagatelny wynik 4,84m w skoku w dal, miażdżąc tym samym rywali. Zaś Luke zwyciężył w pchnięciu piłką lekarską o wadze 3kg, uzyskując wynik 9,97m. Punktowane miejsce zajął również Wiktor Zdrojewski, który w pchnięciu piłka lekarska uplasował się z wynikiem 8,50m na VI miejscu (3 pkt).

Pozostałe wyniki:

- bieg na 1000m chłopców: Michał Goitowski  4:19,80 minuty,

- bieg na 1000m chłopców: Robert Stachowiak  4:20,40 minuty.

Całej piątce bardzo dziękujemy za godne reprezentowanie Naszej „Jedenastki” na terenie miasta Gdynii.

Gratulacje!!!

Agnieszka Giedrojć- Gurin


Zabawa Karnawałowa

Pierwsza Pomoc Przedmedyczna

Klasa 4a, 6a oraz 6b uczestniczyły w warsztatach z pierwszej pomocy. Uczniowie nabyli wiedzę i umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz postępowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.


Tubaza

Tubaza to nowe centrum kulturalne powstałe na terenie Parku Kolibki w Gdyni. Pracujący w nim artyści zajmują się tematami związanymi ze sztuką miejską, architekturą, designem oraz technologią.
Dziś uczniowie klas 6 wzięli udział w warsztatach w Tubaza.Wzięli udział w zajęciach podczas których poznali technologię pracy z sitem, nauczyli się przygotowania oraz wykonywania projektów na papierze. Wszystkim bardzo się podobało!

Odwiedź również naszą stonę facebook.

Strona 7 z 17

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8