Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Klasy 4-7

Klasa 5 w Miechucinie

W dniach 26-28. kwietnia 2017 roku klasa 5a uczestniczyła w warsztatach integracyjnych w Miechucinie. Czekało tam na nas mnóstwo atrakcji: zjazd na linie, wspinaczka, przejście po linie nad wodą, podchody nocne, ognisko i wiele wiele innych zadań, które każdemu pozwoliły sprawdzić siebie, swoją wytrzymałość, przełamać strach i spróbować czegoś nowego. Jednak przede wszystkim chodziło o umiejętność pracy w grupie, współdziałania, wspólnego podejmowania wyzwań i pokonywania przeszkód.

Serdecznie dziękujemy naszym instruktorom: Kozie, Mrówie i Całusowi za super atmosferę, profesjonalną opiekę i życzliwość. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś się z nimi spotkamy.

Pobyt w Miechucinie nauczył nas, że w pojedynkę, sami niewiele możemy, ale razem w grupie możemy wszystko.

Więcej…

II Etap Międzyszkolnego konkursu „Hurray! I know English!”

Do II etapu konkursu, po eliminacjach na poziomie szkolnym, zakwalifikowali się  uczniowie kl. 6A : Artur Dustet Leskiewicz i Bartłomiej Wiliński.

II etap  konkursu  „Hurray! I know English!” odbędzie się 09.03.2017 r. o godz. 10   w Zespole Szkół nr 12 w Gdyni.

Gratulujemy naszym uczniom i trzymamy kciuki!

Napisała Lidia Kozłowska

„ Łamigłówki mądrej główki”

VII Międzyszkolna Olimpiada Umiejętności Klas 6 Integracyjnych.

„ Łamigłówki mądrej główki”

W dniu 1 grudnia 2016 roku odbyła się   VII Międzyszkolna Olimpiada Umiejętności Klas 6 Integracyjnych pod hasłem „Łamigłówki mądrej główki”.

W Olimpiadzie wzięły udział czteroosobowe drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 23, Szkoły Podstawowej nr 35 oraz uczniowie S.P. nr 11.

Celem  imprezy było  umożliwienie uczniom sprawdzenia swoich umiejętności w formie zdrowej rywalizacji, rozwijanie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach dnia codziennego, budowanie poczucia własnej wartości, pozytywne wzmocnienie, wdrażanie do rozwijania swojej kreatywności, tolerancji, przyzwyczajanie do zróżnicowanego obrazu społeczeństwa a przede wszystkim dobra zabawa.

Więcej…

Piotruś Pan w Teatrze Muzycznym

W piątek 7.10.2016 roku klasy 5a i IIb miały okazję zobaczyć spektakl w 3D,,Piotruś Pan” w Teatrze Muzycznym. Przedstawienie było fantastyczne, niesamowite efekty specjalne, piękna muzyka i wspaniała gra aktorów, szczególnie dziecięcych, no i Nana… piękna suczka, taka grzeczna na scenie. Polecamy wszystkim ,,Piotrusia Pana”, warto wybrać się do teatru!


Wszystko jest liczbą

Dnia 5 X br. klasa 6 B, z wychowawcą Panią Balbiną Rogalka i Panią Joanną Mienik,  wzięła udział w wystawie interaktywnej „Wszystko jest liczbą” w Centrum Hewelianum w Gdańsku. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem.  Uczniowie mieli możliwość korzystania ze stanowisk interaktywnych. Wyjście do muzeum było częścią oferty edukacyjnej.

Więcej…

Wycieczka do Gdańska

Dnia 9 września br. klasa 6 b wraz z wychowawcą p. Balbiną Rogalką, p. Joanną Grzesińską i rodzicem p. Adrianą Feder odwiedzili Gdańsk. Tam czekał na nas pan przewodnik. Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy spod Bramy Wyżynnej przez którą wiódł główny trakt do miasta. Zwiedziliśmy kolejno: Muzeum Bursztynu, Złotą Bramę, Bazylikę Mariacką, Żuraw, Zielona Brama, Dwór Artusa oraz fontannę Neptuna. Dzięki wiedzy pana przewodnika dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek dotyczących Gdańska oraz zwiedzanych obiektów. Uczestnicy wspólnej wyprawy wzięli udział w konkursie z nagrodami. W grupach mieliśmy za zadanie odpowiedzieć na pytania podsumowujące zdobytą wiedzę. I miejsce zdobył zespół dziewcząt : Weronika Kluczyńska, Wiktoria Szulc, Weronika Stachowiak oraz Nela Fiłonowicz. Wiedzą zaimponował również Kacper Kichler. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i zauroczeni pięknym miastem.

Balbina Rogalka

Więcej…

Strona 5 z 17

Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8