Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zajęcia dodatkowe Gimnazjum

Gimnazjum

Zajęcia z historii dla klasy IIIA

Katarzyna Saganowska

Wtorek

14.45 –15.30

15.40-16.25

Sala 47

Matematyka kl. IIIA

Agnieszka Makurat

Poniedziałek

8.00 -8.45

Sala 45

Koło fizyczne

Agata Szafrańska

Poniedziałek

14.40 - 15.15

15.15 - 16.20 (w miarę potrzeb)

Sala 44

Koło chemiczne

Janina Sadowska

Wtorek

14.45-15.30

Sala 45

Zajęcia z geografii- przygotowujące do egzaminu w kl. III

Iwona Jagodzińska

Czwartek

13.50-14.35

Sala 46

Kółko

Języka niemieckiego

Andrzej Goitowski

Poniedziałek

14.45-15.30

Sala 52

J. polski  / IIIb– przygotowanie do egzaminu w klasie III gimnazjum

Katarzyna Kowalska

Poniedziałek

8.00- 8.45

Sala 52

J. polski /IIIa– przygotowanie do egzaminu w klasie III gimnazjum

Katarzyna Kowalska

Wtorek

8.00 - 8.45

Sala 52

Erasmus+

Lidia Kozłowska

Czwartek

15.40-16.25

Sala 51

Koło j. angielskiego przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego               kl. III AB

Lidia Kozłowska

wtorek

7.15-8.00

Sala 51

Język angielski

kl. III

Erasmus plus

Jadwiga Wiśniewska

Czwartek

15.40-16.25

Sala 51

Język hiszpański

kl. III B

Jadwiga Wiśniewska

Wtorek

14.45 -15.30

Sala 51

Szkolne Koło Caritas

Iwona Paprocka- Grabowska

Czwartek

Szkolne Koło Caritas

Prowadzący

Rodzaj zajęć dodatkowych

Klasa

Termin dzień i godzina

Numer sali

ANNA SELIN

Język kaszubski

III

Wtorek
14.30-16.15


JOANNA GRZESIŃSKA

Koło fotograficzne

Zajęcia w terenie

IZABELA BETKA

Zajęcia sportowe

II,III


Sala gimnastyczna

JOANNA ZARZYCKA

Koło turystyczne

IIa

Środa
13.40-15.25

JOANNA GINTER-REGLIŃSKA

Koło historyczne

Środa
13.45-14.30

ANNA MAJZEL

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

III

Poniedziałek
15.30-16.15
Czwartek
8.00-8.45

LIDIA KOZŁOWSKA

Koło j. angielskiego
Erasmus

Środa
13.45-14.30

51

JOANNA OSSOWSKA

Koło taneczne

Środa
13.45-14.30

Sala gimnastyczna

MAGDALENA KRZAK

Koło języka francuskiego

Ia

Środa
8.00-8.45

JADWIGA WIŚNIEWSKA

Koło języka hiszpańskiego

II

Poniedziałek
13.45-15.25

Koło j. angielskiego

IIa, IIb,
IIIb

Środa
13.45-15.25

 

JĘZYK ANGIELSKI

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

kl. IIA ,B,

Jagoda Wiśniewska

Środa 7 lekcja(13.45-14.30)

Środa 8 lekcja(14.40-15.25)

kl. 7b

Magdalena Krzak

Piątek 7 lekcja (13 45 -14 30)

kl. III A

Magdalena Krzak

Wtorek 0 lekcja (7.10-7.50 )

Kl. III B

Lidia Kozłowska

Środa 7 lekcja 13.45-15.15

MATEMATYKA

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

kl. 7b

Anna Majzel

poniedziałek - 8 lekcja(14.40 -15.25)

Środa 1 lekcja (8.00-8.45 )

kl. III A i III b

Anna Majzel

Poniedziałek 9 lekcja(15.30-16.15)

Środa 1lekcja(8.00 -8.45 )

Kl. II A

Agnieszka Makurat

Poniedziałek 1lekcja(8.00 -8.45 )

Wtorek 0 lekcja( 7.05-7.45)

Kl. II B

Agnieszka Makurat

Poniedziałek 0 lekcja( 7.05-7.45)

Czwartek 8 lekcja(14.40 -15.25)

INFORMATYKA

Klasa:

Nauczyciel:

Termin zajęć

III a,b IIb

Agnieszka Kokorzycka

Wtorek 14.40-15.25

IIa i 7b

Agnieszka Kokorzycka

Środa 13.40-14.25

GEOGRAFIA

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli –termin zajęć

Kl.7b

Iwona Jagodzińska

Poniedziałek 7 lekcja ( 13.45-14.30)

Kl. II a i kl. II b

Iwona Jagodzińska

Czwartek 1 lekcja (8.00-8.45)

Kl. IIIa i kl.III b

Iwona Jagodzińska

Poniedziałek 1 lekcja (8.00-8.45)lub wtorek 9 lekcja(15.30-16.15)

BIOLOGIA

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli –termin zajęć

7b

Krystyna Cucjew

Wtorek 9 lekcja(15.30-16.15)

II a

Krystyna Cucjew

Wtorek 8 lekcja(14.40-15.25)

II b

Krystyna Cucjew

Czwartek 8 lekcja (14.40 -15.25)

III a, b

Krystyna Cucjew

Środa 8 lekcja (14.40-15.25)

CHEMIA

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli–

termin zajęć

Janina Sadowska

Janina Sadowska

Janina Sadowska

Janina Sadowska

FIZYKA

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli –termin zajęć

kl. 7b

Agata Szafrańska

Środa 9 lekcja( 15.30-16.15)

kl. II A i II B

Agata Szafrańska

Poniedziałek 8 lekcja
(14.30- 15.25)

Kl. III a

Agata Szafrańska

Poniedziałek 9 lekcja
( 15.30-16.15)

Kl. IIIB

Agata Szafrańska

Środa 8 lekcja
(14.30- 15.25)

ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli –termin zajęć

kl. II a i kl. II b

Ala Nowakowska

Wtorek 3lekcja (9.50-10.35)

Środa 8 lekcja ( 14.30-15.25)

Piątek 7 lekcja ( 13.45-14.30)

ZAJĘCIA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNE

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli –termin zajęć

Kl.II a

Kasia Kowalska

Poniedziałek 8,9 lekcja
(14.30- 16.15)

Kasia kowalska

Czwartek 1 lekcja (8.00-8.45)

ZAJĘCIA PSYCHOEDUKACYJNE

Klasa:

Nauczyciel:

Propozycje nauczycieli –termin zajęć

Kl. III b

Asia Ossowska

Czwartek 8.9lekcja (14.30- 16.15)

Kl. II a i kl. II b

Kasia Kucharczyk












 

Jesteś tutaj: Zajęcia dodatkowe