Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Zajęcia dodatkowe Szkoła Podstawowa

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2018/2019

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Termin

(dzień, godzina)

Miejsce/sala

Szkoła Podstawowa

Zajęcia umuzykalniające dla klas 1-3

Maryla Włodkowska

wg potrzeb

Sala 47

Zajęcia wyrównawcze w kl.1a

Elżbieta Śliwińska

Wtorek

8.00 – 8.45

Sala 33

Zajęcia tenisowe

Elżbieta Śliwińska

zajęcia prowadzi trener tenisa

Środa

11.50 – 12.35

kort tenisowy

Zajęcia wyrównawcze

kl. 3

Katarzyna Sziers

Środa 8.00- 8.45

Sala 34

Koło matematyczne

kl. 3

Katarzyna Sziers

Czwartek

11.50- 12.35

Sala 34

Zajęcia logopedyczne

dla klasy 2 i 3

Alicja Nowakowska

Piątek

12.55-14.30

Sala 33

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.4a,4b

Anna Majzel

Poniedziałek 8.00-8.45

(co dwa tygodnie)

10, 24IX

8, 22 X

Sala 46

Kółko matematyczne kl. 4a,5a

Anna Majzel

Wtorek 7.15-8.00

Sala 45

Zajęcia wyrównawcze dla kl.4a i 5b

( wymiennie)

Krystyna Staniszewska

Poniedziałek

8.00-8.50

Sala 40

Koło dziennikarsko-filmowe kl. 4b

Ewa Bohdanowicz

Wtorek

8.00 – 8.45

Sala 53

Kulturomaniacy to MY Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne.

Ewa Bohdanowicz

Środa

8.00 – 8.45

Sala 53

„Tajemniczy język polski” - zajęcia wyrównawcze kl. 5

Ewa Bohdanowicz

Piątek

8.00 – 8.45

Sala 53

Matematyka kl. 5b

Agnieszka Makurat

Wtorek

8.00 -8.45

Sala 47

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.5a

Anna Majzel

Poniedziałek 8.00-8.45

(co dwa tygodnie)

19 IX

1, 15, 29 X

Sala 46

Matematyka kl. 6a

Agnieszka Makurat

Czwartek

8.00 -8.45

Sala 46

J. polski dla szóstoklasisty/ 6a

Katarzyna Kowalska

Piątek

godz.7.15

Sala 52

„Testomaniacy” – zajęcia wyrównawcze kl.7

Ewa Bohdanowicz

Czwartek

8.00 – 8.45

Sala 53

Zajęcia z j. polskiego

przygotowujące do egzaminu dla kl.8a

Krystyna Staniszewska

Środa

8.00-8.50

Sala 40

Zajęcia z j. polskiego

przygotowujące do egzaminu dla kl.8b

Krystyna Staniszewska

Wtorek

8.00-8.50

Sala 40

Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu kl. 8a

Anna Majzel

Wtorek

8.00-8.45

Sala 45

Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu kl. 8b

Anna Majzel

Środa

8.00-8.45

Sala 47

Koło fizyczne

Agata Szafrańska

Poniedziałek

14.40 - 15.15

15.15 - 16.20

(w miarę potrzeb)

Sala 44

Koło chemiczne

Janina Sadowska

Wtorek

14.45-15.30

Sala 45

Zajęcia j. angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Lidia Kozłowska

Czwartek

14.45-15.30

Sala 52

Erasmus+

Lidia Kozłowska

Czwartek

15.40-16.25

Sala 51

Erasmus +

Urszula Nowak

Czwartek
15.35-16.20

Sala 52

Koło fotograficzne

Joanna Grzesińska

Poniedziałek

14.45- 15.30

biblioteka

Kółko

Języka niemieckiego

Andrzej Goitowski

Poniedziałek

14.45-15.30

Sala 52

Szkolne Koło Caritas

Iwona Paprocka- Grabowska

Czwartek

14.45-15.30

Sala 52

Chór/ zespół wokalny

Maryla Włodkowska

Poniedziałek

14.45-15.30

Sala 47

Klub Odbiorców Sztuki „ KOS”

wyjścia na koncerty

Maryla Włodkowska

Czwartek -1x w mies.

17.00-20.30

Dworek Sierakowskich w Sopocie/

Akademia Muzyczna

Koło taneczne

(dla klas 4-5 SP)

Joanna Ossowska

Piątek

12.50-13.40 lub do 14.35

sala gimnastyczna

Koło plastyczne

Agnieszka Łądkowska

Poniedziałek 13-13.45 Wtorek 13-13.45

Czwartek 13-13.45

świetlica

Koło dziennikarsko-filmowe kl. 4b

Ewa Bohdanowicz

Wtorek

8.00 – 8.45

Sala 53

Kulturomaniacy to MY Zajęcia rozwijające umiejętności polonistyczne.

Ewa Bohdanowicz

Środa

8.00 – 8.45

Sala 53

„Tajemniczy język polski” - zajęcia wyrównawcze kl. 5

Ewa Bohdanowicz

Piątek

8.00 – 8.45

Sala 53

Matematyka kl. 5b

Agnieszka Makurat

Wtorek

8.00 -8.45

Sala 47

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl.5a

Anna Majzel

Poniedziałek 8.00-8.45

(co dwa tygodnie)

19 IX

1, 15, 29 X

Sala 46

Matematyka kl. 6a

Agnieszka Makurat

Czwartek

8.00 -8.45

Sala 46

J. polski dla szóstoklasisty/ 6a

Katarzyna Kowalska

Piątek

godz.7.15

Sala 52

„Testomaniacy” – zajęcia wyrównawcze kl.7

Ewa Bohdanowicz

Czwartek

8.00 – 8.45

Sala 53

Zajęcia z j. polskiego

przygotowujące do egzaminu dla kl.8a

Krystyna Staniszewska

Środa

8.00-8.50

Sala 40

Zajęcia z j. polskiego

przygotowujące do egzaminu dla kl.8b

Krystyna Staniszewska

Wtorek

8.00-8.50

Sala 40

Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu kl. 8a

Anna Majzel

Wtorek

8.00-8.45

Sala 45

Zajęcia z matematyki przygotowujące do egzaminu kl. 8b

Anna Majzel

Środa

8.00-8.45

Sala 47

Koło fizyczne

Agata Szafrańska

Poniedziałek

14.40 - 15.15

15.15 - 16.20

(w miarę potrzeb)

Sala 44

Koło chemiczne

Janina Sadowska

Wtorek

14.45-15.30

Sala 45

Zajęcia j. angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

Lidia Kozłowska

Czwartek

14.45-15.30

Sala 52

Erasmus+

Lidia Kozłowska

Czwartek

15.40-16.25

Sala 51

Erasmus +

Urszula Nowak

Czwartek
15.35-16.20

Sala 52

Koło fotograficzne

Joanna Grzesińska

Poniedziałek

14.45- 15.30

biblioteka

Kółko

Języka niemieckiego

Andrzej Goitowski

Poniedziałek

14.45-15.30

Sala 52

Szkolne Koło Caritas

Iwona Paprocka- Grabowska

Czwartek

14.45-15.30

Sala 52

Chór/ zespół wokalny

Maryla Włodkowska

Poniedziałek

14.45-15.30

Sala 47

Klub Odbiorców Sztuki „ KOS”

wyjścia na koncerty

Maryla Włodkowska

Czwartek -1x w mies.

17.00-20.30

Dworek Sierakowskich w Sopocie/

Akademia Muzyczna

Koło taneczne

(dla klas 4-5 SP)

Joanna Ossowska

Piątek

12.50-13.40 lub do 14.35

sala gimnastyczna

Koło plastyczne

Agnieszka Łądkowska

Poniedziałek 13-13.45 Wtorek 13-13.45

Czwartek 13-13.45

świetlica

Ceramika

Balbina Rogalka

Poniedziałek 14.45-15.30

Wtorek 13.50-14.35

Czwartek 14.45-15.30

Pracownia ceramiczna

SKS

Pamela Chyła

Środa

13.30-14.30

Sala gimnastyczna

Gimnastyka korekcyjna

Pamela Chyła

Wtorek

14.30-15.30

Sala gimnastyczna

Zajęcia sportowo-rekreacyjne

Monika Sowa

Środa

14:30-16:00

Sala gimnastyczna

Grupa socjoterapeutyczna – kontynuacja  z zeszłego roku szkolnego dla

klas 5 – 7 SP

Maryla Włodkowska i Katarzyna Kucharczyk

Poniedziałek

14.30 – 16.00

Gabinet  Pedagoga

Jesteś tutaj: Zajęcia dodatkowe