Dni otwarte w gdyńskich szkołach średnich

Zmieniamy się dla Was!

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Z dniem 03 lutego 2020r. nasza szkoła weszła w PROJEKT TERMOMODERNIZACJI BUDYNKU.

Prace remontowe związane z projektem będą trwały do 31.08.2020r.

W rezultacie przeprowadzonej modernizacji w naszej szkole zostaną wykonane następujące prace m.in. docieplenie ścian i  dachu,  nowa elewacja budynku, zostanie wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, zmodernizowana instalacja c.o. i c.w.u. Ponadto, wymieniona zostanie  instalacja elektryczna w zakresie oświetlenia, zastosowane będą  energooszczędne oświetlenie w technologii LED oraz zamontowane panele fotowoltaiczne.

Dzięki tym zmianom w naszej szkole polepszą się warunki pracy uczniów. Dzieci będą się uczyć w lepiej oświetlonych, cieplejszych  salach dydaktycznych. W rezultacie przeprowadzonej modernizacji zadbamy o środowisko naturalne Orłowa.

Zajęcia dydaktyczne będą realizowane zgodnie z podstawą programową i siatką godzin. Mogą pojawić się nieuniknione zmiany w organizacji pracy szkoły .

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Sławomir Wiśniewski

Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni