Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

RODZIC z PASJĄ - spotkanie z fizjoterapią

W ramach cyklu „ Rodzic z pasją” klasa 5 b została zaproszona przez Pana Macieja Matuszewskiego, tatę Ani - do Ośrodka Wczesnej Interwencji w Gdyni.  Pan Maciej jest fizjoterapeutą , a jego pasją jest terapia niemowląt i dzieci,  pomaganie osobom ze schorzeniami narządu ruchu, zaburzeniami funkcjonowania kręgosłupa.

Spotkanie z Panem Maciejem dostarczyło nam  wiedzy na temat naszego układu ruchu i  zdrowia. Otrzymaliśmy mnóstwo cennych informacji i rad, jak zadbać o to, by być sprawnym ruchowo, a przez to zdrowszym na co dzień. Zostaliśmy także zachęceni, by pomagać tym, którzy nie zawsze są tak sprawni jak ludzie zdrowi. Poruszały nas przepiękne opowieści o tym, jak poprzez kinezyterapię, fizykoterapię, masaż - dzieci niepełnosprawne ruchowo, także  po wypadkach, wracają do zdrowia, rozwijają swoje możliwości ruchowe.   Radosne zabawy i ćwiczenia w salach fizjoterapeutycznych sprawiły, że czas spędzony z Panem Maciejem był wielką przygodą i zachętą.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie i życzymy Panu Maciejowi sukcesów i zadowolenia w pracy .


Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8 RODZIC z PASJĄ - spotkanie z fizjoterapią