UCZNIOWIE JEDENASTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM KASZUBSKIEGO KONKURSU

12 grudnia br. laureaci gdyńskich eliminacji w kategorii kl.4-6,czyli  zwycięzcy z naszej szkoły- Wojciech Bieliński 1.miejsce, Natalia Mechlińska 2. miejsce i Patrycja Kamba-Kibatshi 3. miejsce- reprezentowali Gdynię w finale konkursu „MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ”. Łącznie o prawo udziału w wejherowskim finale ubiegało się około tysiąca chętnych. Wyróżnienie, jakie spotkało naszych reprezentantów to...znalezienie się w SETCE NAJLEPIEJ CZYTAJĄCYCH W JĘZYKU KASZUBSKIM W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE. Jesteśmy dumni z cudownej, kaszubskiej trójki, która naprawdę wspaniale reprezentowała naszą szkołę i Gdynię. Dziękujemy za ogrom Waszej pracy w przygotowania. GRATULUJEMY!!!

Jesteś tutaj: Sukcesy uczniów UCZNIOWIE JEDENASTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM KASZUBSKIEGO KONKURSU