Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień z życia przedszkolaka

Kochani Rodzice!
Nasz dzień w przedszkolu jest bardzo urozmaicony.
Do godziny 8.00 czekamy na koleżanki i kolegów. Jest to czas na wspólną zabawę. Potem zjadamy pyszne śniadanko, a następnie mamy zajęcia. Codziennie nasze Panie uczą nas ciekawych rzeczy. Gdy jest ładna pogoda, wychodzimy na plac zabaw. Po powrocie myjemy rączki i zasiadamy do obiadu, równie smacznego jak śniadanko. Dbamy o ząbki, więc je myjemy. Potem odpoczywamy na leżaczkach. Niektórzy nawet śpią. Wstajemy wypoczęci i z chęcią zjadamy podwieczorek, a po nim … już tylko zabawa.
Nie musicie się o nas martwić, kochani Rodzice. Nasze Panie bardzo o nas dbają.

Dzieci Jesteś tutaj: Wydarzenia Dzień z życia przedszkolaka