Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mikołajki w (na) „Serio”

W mikołajkowy czwartek klasy 4a i 4b wybrały się do Gdyni, jednak uczniowie nie znali celu wyprawy. Mikołajkową niespodzianką były warsztaty robienia pizzy i lemoniady, które odbyły się w restauracji „Serio”. Po dotarciu na miejsce i obowiązkowym umyciu rąk, zostaliśmy podzieleni na grupy. Jedni zajęli się przygotowaniem lemoniady, inni zabrali się za przygotowanie pizzy marzeń. Wszystko działo się pod fachowym okiem niezwykle miłej i bardzo cierpliwej ekipy pracowników lokalu. Barman zdradził tajniki przyrządzania lemoniady i każdy po kolei przygotował dla siebie napój, wybierając spośród kilku smaków.

Kiedy przyszła kolej na robienie pizzy, poznaliśmy metodę wyrabiania idealnego, sprężystego, cieniutkiego ciasta, na którym mogliśmy samodzielnie skomponować pizzę z ulubionymi dodatkami. Chociaż nasz apetyt na pizzę był ogromny, każdy wziął do domu po kawałku w firmowym pudełku, żeby pochwalić się rodzicom swoimi umiejętnościami.

 Jesteś tutaj: Wydarzenia: klasy 4-8 Mikołajki w (na) „Serio”