Zabawa andrzejkowa klas 4-7

W imieniny Andrzeja uczniowie klas 4 – 7, wraz ze swoimi wychowawcami,  wzięli udział w szkolnej zabawie andrzejkowej. W programie oprócz wszechstronnie rozwijających gier i zabaw sprawnościowych, znalazły się zabawy ze słowem, matematyczne łamigłówki i zagadki Mędrca Andrzeja, a także lubiana Jaka to melodia. Uczniowie mogli  również wykazać się kreatywnością, tworząc swoje projekty strojów karnawałowych, mając tylko do dyspozycji ekologiczny papier toaletowy.

Uczniowie walczyli o zdobycie jak największej liczby kluczy, potrzebnych do decydującej konkurencji, która wymagała od uczestników znajomości polskich przysłów i umiejętności strategicznych.

Ostatecznie:

• I miejsce oraz Nagrodę 150 zł dofinansowania na wyjście do kina na dowolnie wybrany film dla całej klasy otrzymała 7a
  • II miejsce oraz Nagrodę „Zwiedzanie okrętu marynarki wojennej ORP Błyskawica” otrzymała klasa 5b.
  • III miejsce oraz Nagrodę „Warsztaty Ceramiczne z wypaleniem prac dla całej klasy” zajęła  klasa 5a.

Wszystkie klasy otrzymały dyplomy i słodkie podarunki.

Było fantastycznie!

Organizatorzy: Agnieszka Giedrojć - Gurin i Katarzyna Kucharczyk