Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasowanie na przedszkolaka

13.11.2018r. w grupie 3-4 latków odbyło się uroczyste „Pasowanie na przedszkolaka”. Tego dnia dzieci złożyły przysięgę i zostały włączone do grona przedszkolaków.
Uroczystość pasowania rozpoczęła się od występu dzieci, podczas którego przedszkolaki recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Miłym akcentem było wręczenie wszystkim maluchom dyplomu, odznaki pamiątkowej oraz niespodzianki dla rodziców, przygotowanej przez dzieci w formie własnoręcznej wykonanej pracy ceramicznej. W imprezie wzięli udział rodzice, dziadkowie i opiekunowie maluchów. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia wszyscy goście zostali zaproszeni na  słodki poczęstunek.


Jesteś tutaj: Wydarzenia Pasowanie na przedszkolaka