Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI DLA PROJEKTU 'ALL ROADS LEAD TO ROME'

Biuro Centralne eTwinning przyznało Europejską Odznakę Jakości naszej szkole za realizowany w latach 2015-2017 projekt 'All roads lead to Rome' w ramach programu Erasmus plus. Jest to duże wyróżnienie dla zespołu składającego się z czterech nauczycieli naszej szkoły: Joanny Ginter-Reglińskiej, Lidii Kozłowskiej, Urszuli Nowak i Jadwigi Wiśniewskiej zaangażowanych w działania projektowe z udziałem uczniów, realizowane we współpracy z nauczycielami i uczniami ze szkół z Hiszpanii, Włoch i Portugalii.Jesteś tutaj: Erasmus Plus EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI DLA PROJEKTU 'ALL ROADS LEAD TO ROME'