Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Tegoroczna uroczystość z okazji rocznicy utworzenia w 1773r. Komisji Edukacji Narodowej  przebiegała pod hasłem poszukiwania i prezentacji talentów uczniów. Mogliśmy usłyszeć fantastyczny chór czwartoklasistów dyrygowanych przez panią Marylkę, piękną recytację wiersza w wykonaniu Wojtka z klasy 5a oraz niezapomniane brzmienia melodii zagranych na flecie przez Weronikę i zaśpiewanych przez Martę z klasy II gimnazjum, a także przeboje na gitarze elektrycznej w wykonaniu najmłodszego gitarzysty z klasy czwartej, który wzbudził największe brawa publiczności.

To było bardzo miłe spotkanie, które potwierdziło, że w naszych uczniach drzemie wiele talentów. Wszystkim należą się gratulacje!

 

Jesteś tutaj: Oferta naszej szkoły