Sukcesy uczniów

SUKCESY MATEMATYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Bartłomiej Wiliński – zajął I miejsce w wojewódzkich eliminacjach oraz I miejsce w Polsce w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. (NAGRODA – Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach).

Warto dodać, że w konkursie uczestniczyło 6 026 uczniów z 245 szkół.

To nie pierwszy sukces Bartka w tym roku szkolnym.

- Uczeń klasy ósmej zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

- Jest również finalistą Olimpiady Matematycznej Juniorów  „OMJ”. Do finału przeszło tylko 8 uczniów z Trójmiasta, w tym nasz Bartek.

- Dostał się do III etapu konkursu „Od szkolniaka do żaka” organizowanego przez Politechnikę Gdańską.

W roku szkolnym 2017/18 jako uczeń klasy siódmej był finalistą  wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

Należy zaznaczyć, że inni uczniowie naszej szkoły także odnieśli sukces w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT 2019 r. – na etapie wojewódzkim:

II miejsce - Weronika Samsel  kl. 5a

IV miejsce -  Mateusz Karnaszewski  kl.7a

V miejsce -  Oskar Marciniak  kl.3a

GRATULACJE!

UCZNIOWIE JEDENASTKI W FINALE WOJEWÓDZKIM KASZUBSKIEGO KONKURSU

12 grudnia br. laureaci gdyńskich eliminacji w kategorii kl.4-6,czyli  zwycięzcy z naszej szkoły- Wojciech Bieliński 1.miejsce, Natalia Mechlińska 2. miejsce i Patrycja Kamba-Kibatshi 3. miejsce- reprezentowali Gdynię w finale konkursu „MÉSTER BËLNÉGÒ CZËTANIÔ”. Łącznie o prawo udziału w wejherowskim finale ubiegało się około tysiąca chętnych. Wyróżnienie, jakie spotkało naszych reprezentantów to...znalezienie się w SETCE NAJLEPIEJ CZYTAJĄCYCH W JĘZYKU KASZUBSKIM W CAŁYM WOJEWÓDZTWIE. Jesteśmy dumni z cudownej, kaszubskiej trójki, która naprawdę wspaniale reprezentowała naszą szkołę i Gdynię. Dziękujemy za ogrom Waszej pracy w przygotowania. GRATULUJEMY!!!

IX edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Przez wieki do niepodległości”

20 listopada w Szkole Podstawowej nr 46 odbyła się  IX już edycja konkursu historycznego  „Przez wieki do niepodległości”. Przed znamienitymi gośćmi ze Związku Sybiraków, Gdyńskich Rodzin Katyńskich, Związku Żołnierzy Armii Krajowej, Związku Piłsudczyków Rzeczypospolitej, przedstawicielami związków zawodowych nauczycieli,  do rywalizacji stanęli uczniowie czterech szkół gdyńskich – SP Nr 11, SP Nr 46, SP Nr 47 oraz SP Nr 48.  W tym wyjątkowym roku, kiedy przypada setna rocznica odzyskania niepodległości nasza drużyna szkolna  w składzie Julia Sobieraj, Wiktoria Szulc (klasa 8b) oraz Paweł Migocki (klasa 8a) przygotowana przez panie: Urszulę Nowak oraz Katarzynę Saganowską , znalazła się wśród zwycięzców. Zmaganiom naszych uczniów kibicował pan dyrektor Sławomir Wiśniewski.

Kolejny wielki sukces na Międzynarodowym Turnieju Karate w Ostródzie

Jest miło poinformować o sukcesach młodych karateków z Gdyni, w tym uczniów SP nr 11.
Dnia 27 października w Ostródzie z udziałem ponad 340 zawodników z 3 Klubów z Rosji i 33 Klubów z Polski odbył się Międzynarodowy Turniej w Ostródzie - II IKO Mazury Cup 2018. Reprezentacja Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN zdobyła 7 medali.

WYBRANE SUKCESY UCZNIÓW  SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

SUKCESY UCZNIÓW O RANDZE MIĘDZYNARODOWEJ

• Międzynarodowy konkurs fotograficzno- filmowy I LIVE BY THE SEA 2018” Bruksela – laureat