Klasy 0-3

Klasa pierwsza w Experymencie

Uczniowie klasy 1a odwiedzili dzisiaj CN Experyment. Mieliśmy możliwość zdobywania wiedzy poprzez naukowe eksperymenty na interaktywnych stanowiskach. Świetna zabawa połączona z nauką. Na pewno tam wrócimy!

Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej

Dnia 5 marca odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej. Jak co roku zgromadził laureatów konkursów klasowych. Uczniowie klas 0 – 3 przedstawili recytację przygotowanych wierszy, nie tylko Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Komisja oceniająca: p.Agnieszka Łądkowska, p.Ewa Miedzińska i p.Joanna Osowska miała spory dylemat w wyłonieniu najlepszych recytatorów.

Nagrody otrzymali:

I miejsce – Witek Wolański z kl.3a,

II miejsce – Maja Gollnau z kl.2a i Ania Cieniewicz z kl.0,

III miejsce – Zuzia Zamara z kl.2a.

Wyróżnieni zostali: Mikołaj Szlija z kl.1a i Aleksander Makać z kl.2a.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a Witkowi życzymy powodzenia na szczeblu miejskim.

Pączkowe szaleństwo w zerówce

Dziś pączki podobno nie mają kalorii, sprawdziliśmy tę tezę dziś w zerówce :-)

Dzień Babci i Dziadka

W Szkole Podstawowej nr 11 w styczniu mamy taki dzień, w którym gościmy babcie i dziadków z okazji ich świątecznego dnia. Dzień Babci i Dziadka to tradycja w naszej szkole. Rozpoczynamy przedstawieniem i licznymi piosenkami, występy odbywają się na sali gimnastycznej, pod kierunkiem p. Maryli Włodkowskiej. Piękne dekoracje przygotowały: p. Balbina Rogalka i p. Agnieszka Giedrojć-Gurin. Po występach uczniowie zaprosili wszystkich na poczęstunek do klasy. Czas spędziliśmy w miłej atmosferze.

Wychowawczynie klas: Ia p. Elżbieta Śliwińska, IIa p. Gabriela Marchlewska, i IIIa p. Katarzyna Sziers dziękują rodzicom za pomoc.

Bezpieczna droga do i ze szkoły

10 stycznia 2019r. funkcjonariusze Straży Miejskiej w Gdyni przeprowadzili zajęcia w formie warsztatów dla uczniów klas 2-3 SP oraz oddziału „0” na temat bezpiecznej drogi do domu i przestrzegania zasad ruchu drogowego. Uczniowie mieli możliwość aktywnego udziału i przećwiczenia odpowiednich zachowań na drodze. Szczególną uwagę zwrócono uczniom, iż zarówno osoby prowadzące pojazdy jak i pozostali uczestnicy ruchu drogowe są odpowiedzialni za bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Jesteś tutaj: Start