Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Program Erasmus Plus

IV MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA

 

 

 

 

 

 

IV MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA

w S.P. 11 w Gdyni, w ramach projektu Erasmus+

‘Your market, your region, our Europe’

13.05 – 18.05.2019

W dniach 13-18 maja 2019 roku w naszej szkole odbyły się czwarte międzynarodowe warsztaty poświęcone projektowi 'Your market, your region, our Europe', realizowanemu w ramach programu Erasmus plus. Nauczyciele i uczniowie z Hiszpanii, Włoch i Łotwy odwiedzili naszą szkołę, aby kontynuować pracę nad projektem. Głównym celem tego spotkania było zidentyfikowanie i opisanie charakteru lokalnych targowisk oraz związanych z nimi strategii marketingowych. Kluczowe było także rozwijanie umiejętności społecznych i komunikacyjnych uczestników z wykorzystaniem języka angielskiego.

Więcej…

III MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+ „Your market, your region, our Europe”

Palma de Mallorca 3-10 luty 2019

W dniach od 3 do 10 lutego 2019r.  grupa uczniów biorąca udział w projekcie „Your market, your region, our Europe” w ramach programu Erasmus + wyjechała na trzecią krótkoterminową wymianę do Palma de Mallorca w Hiszpanii. Przez cały tydzień Marta Szałek, Nela Fiłonowicz, Wiktoria Szulc i Robert Stachowiak wraz z nauczycielami Lidią Kozłowską i Urszulą Nowak uczestniczyli w warsztatach w szkole partnerskiej Colegio Juan de la Cierva w Palmie na Majorce.

Więcej…

EUROPEJSKA ODZNAKA JAKOŚCI DLA PROJEKTU 'ALL ROADS LEAD TO ROME'

Biuro Centralne eTwinning przyznało Europejską Odznakę Jakości naszej szkole za realizowany w latach 2015-2017 projekt 'All roads lead to Rome' w ramach programu Erasmus plus. Jest to duże wyróżnienie dla zespołu składającego się z czterech nauczycieli naszej szkoły: Joanny Ginter-Reglińskiej, Lidii Kozłowskiej, Urszuli Nowak i Jadwigi Wiśniewskiej zaangażowanych w działania projektowe z udziałem uczniów, realizowane we współpracy z nauczycielami i uczniami ze szkół z Hiszpanii, Włoch i Portugalii.II Międzynarodowe Spotkanie Projektowe

II Międzynarodowe Spotkanie Projektowe z udziałem koordynatorów z Polski, Hiszpanii, Włoch i Łotwy w Perugii 24.09.18-28.09.18

W Perugii spotkali się koordynatorzy projektu ‘Your market, your region, our Europe’ celem omówienia postępów działań projektowych realizowanych przez uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich, po upływie roku szkolnego 2017/2018. W okresie tym odbyły się dwa międzynarodowe spotkania warsztatowe z udziałem uczniów i nauczycieli, w Rydze i w Perugii. Na spotkaniu koordynatorów projektu w dniach od 25.09.18 do 27.09.18 omówiono szczegółowo wyniki ankiet ewaluacyjnych, poszerzono zakres strony internetowej projektu, umieszczono na platformie e-Twinning nowe informacje o projekcie, ustalono kolejne zadania dla uczestników projektu oraz sporządzono raport ze spotkania.

III Międzynarodowe Spotkanie Warsztatowe dla uczniów i nauczycieli ze szkół partnerskich odbędzie się w 2019 roku w dniach od 03.02.-10.02 w Palma de Mallorca w Hiszpanii.

Ostatnie warsztatowe spotkanie uczestników projektu ( uczniowie i nauczyciele)  odbędzie się w naszej szkole w dniach od 12.05.19 do 19.05.19.

III i ostatnie spotkanie koordynatorów, podsumowujące projekt ‘Your market, your region, our Europe’ odbędzie się w dniach od 23.09.19 do 27.09.19 w szkole głównego koordynatora w Hiszpanii.


Opracowała: Jadwiga Wiśniewska – koordynator projektu

II MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

II MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA

W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

“Your market, your region, our Europe"

Perugia 06.05-13.05.2018

Uczniowie z klas 7 SP biorący udział w projekcie 'Your market, your region, our Europe', w dniach od 6 do 13 maja 2018 roku uczestniczyli w krótkoterminowym spotkaniu projektowym we Włoszech. Julia Sobieraj, Weronika Stachowiak, Michał Feder i Czarek Matuszewski wraz z nauczycielami Lidią Kozłowską i Urszulą Nowak brali udział w tygodniowych warsztatach w szkole partnerskiej w Perugii.

Więcej…

Strona 1 z 6

Jesteś tutaj: Start