Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Bałtyckie warsztaty w Akwarium Gdyńskim

Drukuj

Dnia 14 listopada uczniowie klasy III a z wychowawczynią panią Anitą Błaszko uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach w Akwarium Gdyńskim. Program zajęć podzielono na dwa bloki tematyczne:

Więcej…

Optyczne doświadczenia klasy czwartej

Drukuj

f0723mDnia 10 listopada bieżącego roku klasa 4a z wielką energią wyruszyła na swoją kolejną wyprawę pozaszkolną ,której celem tym razem było poznanie tajemnic optycznych. Przy pięknej pogodzie siedemnaścioro uczniów pod opieką pani Joanny Zarzyckiej i pani Agnieszki Gurin żwawym krokiem powędrowało na ulicę Nawigatorów na wystawę interaktywną „Kalejdoskop optyczny-przewrotne oko”. 

Więcej…

Jesienne spotkanie

Drukuj

IMG 3249m16 listopada klasa 1a wzięła udział w Międzyszkolnym Konkursie Klas Integracyjnych pt. "Jesienne spotkanie", który odbył się w Szkole Podstawowej Nr 13.  Była to wspólna zabawa, podczas której uczniowie doskonalili umiejętności obserwacji środowiska przyrodniczego, byli wdrażani do spontanicznej, wspólnej ekspresji, motywowani aktywnego współdziałania. Zadania do zrealizowania polegały na rozpoznawaniu drzew i ich owoców , czy nazywaniu zwierząt i roślin leśnych.

Więcej…

93. URODZINY NIEPODLEGŁEJ POLSKI

Drukuj

05ApelZ okazji Święta Niepodległości 10 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia poświęcona ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ -11 listopada 1918r., po 123 latach niewoli. Na początku zabrzmiała melodia Poloneza Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny, która wszystkich wprowadziła w podniosły nastrój patriotycznych wspomnień.

Więcej…

Klasa 4a na bursztynowym szlaku

Drukuj

Zdjecie-0791mDnia 19 października 2011 r. klasa 4a ,w 20-osobowym składzie, wraz z wychowawczynią panią Joanną Zarzycką wybrała się na niezwykłą wycieczkę do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.
Mimo że byliśmy z dala od szkoły, uczestniczyliśmy w lekcji otwartej, której temat brzmiał: "Bursztyn - Dar Eridanu".

Więcej…

Szkolne Koło Turystyczno-Krajoznawcze na wycieczce w Jastarni

Drukuj

Obraz 3072mW dniach 21 – 22 października uczniowie gimnazjum i klasy szóstej szkoły podstawowej, należący do Szkolnego Koła Turystyczno – Regionalnego, wykorzystując uroki pięknej i słonecznej jesieni, wyruszyli wraz z panią Anną Selin i panią Joanną Zarzycką na dwudniową wycieczkę do Jastarni.

Więcej…

Wystawa interaktywna „Kalejdoskop optyczny - przewrotne oko"

Drukuj

IMG 1 027mW październiku uczniowie klasy IIb i IIc gimnazjum i piątej klasy szkoły podstawowej mieli możliwość odwiedzenia niezwykłej wystawy interaktywnej w całości poświęconej zjawiskom optycznym. Wystawa „Kalejdoskop optyczny- przewrotne oko” składała się z 27 specjalnie zaprojektowanych, w pełni interaktywnych stanowisk. Każdy uczestnik, podczas trwających około 90 minut zajęć, mógł osobiście doświadczyć samodzielnego odkrywania niezwykłych zjawisk i efektów tworzonych przez światło.

Więcej…

Strona 136 z 139

Jesteś tutaj: Start