Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Konkurs na scenariusz

Email Drukuj PDF

sinreksZapraszamy do I edycji konkursu dla nauczycieli organizowanego  przez Gdyński  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  i Gdyńskie Stowarzyszenie Edukacyjno – Społeczne SINREKS.
Konkurs dotyczy scenariuszy zajęć o Gdyni na wszystkich poziomach edukacji, realizowanych na jednostkach lekcyjnych, zajęciach terenowych, kołach przedmiotowych, apelach Mile widziane  projekty edukacyjne, spektakle, happeningi.

Więcej…

Podziękowanie od Fundacji "Zdążyć z pomocą"

Drukuj
Podobnie jak wiosną 2011, również w grudniu 2011r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji charytatywnej na rzecz Tomka, podopiecznego Fundacji Dzieciom. Wsparcie finansowe miało dotyczyć między innymi pomocy w zakupie wózka inwalidzkiego. Za wielkie zaangażowanie w akcję otrzymaliśmy serdeczne podziękowanie od Fundacji „Zdążyć z pomocą” dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 6.
„Trochę dobroci dla człowieka jest więcej warte niż cała miłość do ludzkości.”
                                                                                                          Richard Demel

Podziękowanie za akcję dla Ciapkowa

Drukuj
Akcja na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” weszła od kilku lat do stałego szkolnego kalendarza wydarzeń w listopadzie i grudniu. W bieżącym roku wspólnie nad przebiegiem akcji pomocy bezdomnym zwierzętom czuwał: Samorząd Uczniowski SP i gimnazjum oraz Szkolne Koło Caritas. Zebrano tak duże ilości karmy i kocy dla zwierząt, że konieczne były kilkakrotne odwiedziny w schronisku. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy w imieniu psów i kotów, zamieszkujących w Ciapkowie i zachęcamy do indywidualnej pomocy zwierzętom. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Animals” przekazało dla Zespołu Szkół nr 6 oficjalne „PODZIĘKOWANIE ZA WRAŻLIWOŚĆ SERCA I POMOC ORAZ DARY PRZEKAZANE BEZDOMNYM, PORZUCONYM ZWIERZĘTOM”.

Artykuł o nas w parafialnej gazetce MBB w Orłowie

Drukuj

W grudniu 2011r.w parafialnej gazetce Matki Boskiej Bolesnej został zamieszczony artykuł o naszej szkole. To miłe, że dzięki przychylności księdza proboszcza mieszkańcy Orłowa mogli przeczytać o wyjątkowym artystycznym przedsięwzięciu realizowanym w naszej szkole od kilku lat – profesjonalnej pracowni ceramicznej. Artykuł poniżej:

Więcej…

Jarmark św. Mikołaja i jasełka św. Franciszka

Drukuj

Dnia 16 grudnia A. D. 2011 tradycji stało się zadość i w naszej szkole zagościł św. Mikołaj.
Z tej okazji szkoła zamieniła się w istny jarmark. Wśród radosnych śmiechów, dźwięków kolęd i pięknych ozdób świątecznych przygotowywaliśmy się do Świąt Bożego Narodzenia. Nikt z uczestników nie miał czasu na nudę, gdyż jeden konkurs gonił kolejny. Poszczególne zespoły klasowe walczyły o tytuł najlepszych dekoratorów sal, a potyczki muzyczne wyłoniły najpiękniejsze wykonania kolęd. Oczywiście nie mogło zabraknąć plebiscytu na najsympatyczniejszego ucznia czyli Mikołajka klasowego.

Więcej…

Jasełka - od gimnazjum dla nauczycieli

Drukuj

DSC 3107mMiła niespodzianka czekała dyrekcję i grono pedagogiczne, dla których 14 grudnia 2011r. przed Radą Preklasyfikacyjną uczniowie klas II gimnazjum pod opieką pani Maryli Włodkowskiej i Katarzyny Kowalskiej, przygotowali niezwykłe jasełkowe przedstawienie.

Więcej…

Turniej wiedzy historycznej "Przez wieki do niepodległości"

Drukuj

DSC 0007Dnia 12 grudnia 2011 r. w Zespole Szkół nr 14 w Gdyni Dąbrowie odbył się turniej wiedzy historycznej "Przez wieki do niepodległości". Patronat nad uroczystością objęli: Wiceprezydent Miasta Gdyni Michał Guć, Gdyński Oddział Związku Sybiraków, Gdyńska Rodzina Katyńska.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III b : Agnieszka Winiarska, Adam Sawicki i Mikołaj Zdunowski. Gimnazjaliści poszczególnych szkół rywalizowali między sobą w trzy- osobowych drużynach. Zadaniem każdej z nich było udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania z sześciu obszarów historycznych:

Więcej…

Strona 135 z 140

Jesteś tutaj: Start