Szkoła Podstawowa nr 11

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Aktualności

„Antygona” Sofoklesa w Teatrze Miejskim

Drukuj

Wieczorem 22 lutego klasy II gimnazjalne pod opieką pani Marty Sienczewskiej i Katarzyny Kowalskiej  wybrały się do Teatru Miejskiego na spektakl „Antygona” Sofoklesa w reżyserii Leszka Mądzika. Niesamowita muzyka, wyjątkowo plastyczna scenografia i „kosmiczne” kostiumy autorstwa Zofii de Ines – uczyniły antyczną tragedię do głębi poruszającą współczesnego widza.

Więcej…

Szkolny Konkurs Ekologiczny „Wiem, co jem!”

Drukuj

Dnia 26 stycznia br. odbył się w naszej szkole I etap konkursu „Wiem, co jem!”. Konkurs miał na celu sprawdzenie wśród młodzieży gimnazjalnej wiedzy na temat zdrowia i zdrowego odżywiania. Do konkursu przystąpiło 21 uczniów.

Więcej…

"Idąc do...czyli historia Małego Księcia"

Drukuj

W lutym, po powrocie z zimowych ferii, uczniowie klas pierwszych gimnazjum obejrzeli w Centrum Kultury na Łowickiej spektakl przygotowany przez Grupę Teatralną 138 zatytułowany"Idąc do...czyli historia Małego Księcia". Spektakl został zrealizowany na podstawie książki Antoine de Saint Exuperyego, lektury omawianej w gimnazjum. Początkowo perspektywa obejrzenia przedstawienia nie wzbudziła entuzjazmu, zwłaszcza że młodzież pamiętała nieudaną próbę przeniesienia tekstu na scenę, jednak zapewnieni przez panią Dorotę Sadowską z Działu Promocji CK o atrakcyjności projektu, podjęlismy decyzję o zobaczeniu przedstawienia.

Więcej…

PREMIERA PRZEDSTAWIENIA „THE SNOW QUEEN”

Drukuj

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2011/2012, w ramach zajęć koła języka angielskiego  odbywały się próby do przedstawienia  „Królowa Śniegu”( The Snow Queen ) z udziałem uczniów klasy 6a. Przedstawienie reżyserowała nauczycielka  j. angielskiego, pani Jagoda Wiśniewska, której działania wspierała mama Marysi Gwit, pani Joanna Janiak (również zaangażowana i niezwykle pomocna podczas premierowego wystawienia sztuki ).

Więcej…

Podsumowanie pracy w I semestrze 2011/12 w szkole podstawowej

Drukuj

Pracowicie minął I semestr bieżącego roku szkolnego i z dniem 19 stycznia rozpoczęliśmy semestr II. Na apelu podsumowującym pierwsze pięć miesięcy roku szkolnego 2011/12 wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za szczególne osiągnięcia w konkursach.
W przedmiotowych konkursach kuratoryjnych najwyższe I miejsca w szkole zajęli:

 • JĘZYK POLSKI  Z HISTORIĄ– Helena Górka
 • MATEMATYKA Z PRZYRODĄ – Artur Leszczyński, Marek Zieliński

W styczniu został również rozstrzygnięty konkurs poetycki „Poezjomanie o zimie i świętach”:
  I miejsce – Paulina Stawecka
 II miejsce– Rafał Daliga
III miejsce  - Wiktoria Formella
Wyróżnienia – Patryk Waćkowski, Paulina Romaszewska, Marek Zieliński

W Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno- Językowym „Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii” 6 miejsce (przy niewielkiej różnicy punktowej ) zajęli uczniowie klasy szóstej – Nikodem Piotrowicz i Marysia Raczkowska.
W Międzyszkolnej Mega Olimpiadzie z języka angielskiego dla klas czwartych reprezentowali nasza szkołę: Julia Jankowska i Michał Solarz.
W ramach kółka przyrodniczego odbył się konkurs fotograficzny „Złota Polska Jesień nad Zatoką Gdańską”
I miejsce – Agnieszka Stanowska
II miejsce – Natalia Henschel
III miejsce – Maria Gwit

Z religii siostra Sebastiana zorganizowała konkurs „Czytamy legendy o świętych” , w którym na poziomie klasy czwartej zwyciężył Maciej Matuszewski, a wśród piątoklasistów Paulina Stawecka okazała się najlepszą czytelniczką legend .

Choć I semestr to zaledwie półmetek, ale już wielu uczniów osiągnęło wyniki gwarantujące im otrzymanie świadectwa z paskiem (średnia powyżej 4,8 oraz zachowanie bardzo dobre lub wzorowe). Wśród nich znaleźli się:
Klasa IV – Maciej Matuszewski, Dominika Remiszewska, Paulina Romanowska, Gloria Sawicka, Sara Sulewska
Klasa V – Rafał Daliga, Zuzanna Gollnau, Aleksandra Kraszewska, Artur Leszczyński, Zuzanna Matuszewska, Ewelina Osuch
Klasa VI – Helena Górka, Agnieszka Stanowska, Maria Gwit
Gratulacje i życzymy pozostałym poprawienia wyników w II semestrze i dołączenia do grona najlepszych !

Podsumowanie pracy w I semestrze 2011/12 w gimnazjum

Drukuj

Pracowicie minął I semestr bieżącego roku szkolnego i z dniem 19 stycznia rozpoczęliśmy semestr II. Na apelu podsumowującym pierwsze pięć miesięcy roku szkolnego 2011/12 wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za szczególne osiągnięcia w konkursach.
W przedmiotowych konkursach kuratoryjnych najwyższe I miejsca w szkole zajęli:

 • JĘZYK POLSKI – Patrycja Pankau
 • GEOGRAFIA – Natalia Ganczarek, Arek Fularczyk
 • FIZYKA – Szymon Skiba
 • BIBLIJNY – Karolina Szałek
 • JĘZYK ANGIELSKI – Szymon Skiba
 • HISTORIA – Wiktor Cybulski

W styczniu został również rozstrzygnięty konkurs poetycki „Poezjomanie o zimie i świętach”:
I miejsce -  Patrycja Pankau
II miejsce– Natalia Ganczarek
III miejsce  - Łukasz Jarota

Najwyższą 100% frekwencją mogli pochwalić się :

 • Magdalena Kamińska
 • Jakub Korzekwa
 • Mateusz Dziaduszewski

Choć I semestr to zaledwie półmetek, ale już wielu uczniów osiągnęło wyniki gwarantujące im otrzymanie świadectwa z paskiem. Wśród nich byli: Angelika Hebel, Dominika Golombek, Wiktor Cybulski, Jakub Korzekwa, Pola Bielak, Zuzanna Strzedzińska, Maja Matuszewska, Patrycja Pankau, Agnieszka Winiarska, Magda Kamińska, Adam Sawicki, Szymon Skiba, Mikołaj Zdanowski, Wiktoria Litkiewicz, Sandra Prądzyńska.
Gratulacje i życzymy pozostałym poprawienia wyników w II semestrze i dołączenia do grona najlepszych !

Pasowanie na czytelników biblioteki

Drukuj

pasowanieDnia 17 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 11, Zespołu Szkół nr 6 w Gdyni odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki. Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli bibliotekarzy: Joannę Mienik, Joannę Grzesińską oraz nauczycieli: Marylę Włodkowską, Balbinę Rogalkę.
W ceremonii uczestniczyli zaproszeni goście: dyrektor Sławomir Wiśniewski oraz dyrektor Iwona Jagodzińska, rodzice uczniów, uczniowie klas I- III i ich wychowawcy.

Więcej…

Strona 134 z 141

Jesteś tutaj: Start