Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Gimnazjum – Etap Szkolny

Drukuj

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Gimnazjum – Etap Szkolny

Więcej…

Teatralna powtórka z mitologii

Drukuj

IMG  009mWyjście klas szkoły podstawowej i gimnazjum dnia 23 i 24 listopada  do Centrum Gemini w Gdyni na spektakl Teatru Współczesnego  z Krakowa okazało się fantastyczną formą powtórki z mitologii. Akcja przedstawień „Mity reaktywacja” i „Misja Afrodyta” rozpoczynała się w dalekiej przyszłości w roku 2229 i kiedy na jednym z serwerów Centralnego Komputera Ziemskiego wirus doprowadził do wymazania pewnych danych z historii starożytnej i wówczas w wirtualny świat mitologii wyruszył specjalny agent, z misją naprawienia systemu.

Więcej…

Tydzień Profilaktyki

Drukuj

W dniach 21-25 listopada 2011 roku w naszej szkole odbył się Szkolny Tydzień Profilaktyki, w ramach którego uczniowie wszystkich klas uczestniczyli w warsztatach, spektaklach profilaktycznych oraz spotkaniach ze służbami specjalnymi.Uczniowie klasy 6 SP wzięli udział w warsztatach „Bajkowo o uzależnieniach”, prowadzonych przez terapeutów Ośrodka Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Więcej…

Andrzejkowe pląsy

Drukuj

IMGbm  029Andrzejki mają długą tradycję. Kiedyś uczestniczyły w nich tylko kobiety. 29 listopada w wigilię imienin św. Andrzeja panny zbierały się, by wywróżyć sobie małżonka  i  przyszłość. Współcześnie w  andrzejkach uczestniczą wszyscy i nie tyle chodzi o wróżby, co o dobrą zabawę, a właśnie taką  zorganizowaliśmy 24 listopada.

Więcej…

Koło Teatralne recenzuje 6. R@Port

Drukuj

rport logo 5001Koło Teatralne nie tylko przygotowuje przedstawienia, ale również śledzi wydarzenia kulturalne Trójmiasta. Dlatego w trakcie trwania w dniach 17-26 listopada – 6. Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych R@Port w Gdyni uczestniczyliśmy w dwóch wydarzeniach kulturalnych z bogatego repertuaru festiwalowego.

Więcej…

Andrzejkowa dyskoteka klas gimnazjalnych

Drukuj

IMGd  001mDnia 16 listopada, w godzinach 16.30-19.30, wyjątkowo prężnie działający Samorząd Uczniowski pod opieką pani Magdy Krzak zorganizował w tym roku szkolnym kolejną dyskotekę dla uczniów klas I-III gimnazjum. Tym razem okazją były zbliżające się Andrzejki. Wszyscy przybyli uczniowie bawili się fantastycznie, praktycznie bez przerwy.

Więcej…

Bałtyckie warsztaty w Akwarium Gdyńskim

Drukuj

Dnia 14 listopada uczniowie klasy III a z wychowawczynią panią Anitą Błaszko uczestniczyli w kilkugodzinnych warsztatach w Akwarium Gdyńskim. Program zajęć podzielono na dwa bloki tematyczne:

Więcej…

Strona 134 z 138

Jesteś tutaj: Start