Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Artykuł o nas w parafialnej gazetce MBB w Orłowie

Drukuj

W grudniu 2011r.w parafialnej gazetce Matki Boskiej Bolesnej został zamieszczony artykuł o naszej szkole. To miłe, że dzięki przychylności księdza proboszcza mieszkańcy Orłowa mogli przeczytać o wyjątkowym artystycznym przedsięwzięciu realizowanym w naszej szkole od kilku lat – profesjonalnej pracowni ceramicznej. Artykuł poniżej:

Więcej…

Jarmark św. Mikołaja i jasełka św. Franciszka

Drukuj

Dnia 16 grudnia A. D. 2011 tradycji stało się zadość i w naszej szkole zagościł św. Mikołaj.
Z tej okazji szkoła zamieniła się w istny jarmark. Wśród radosnych śmiechów, dźwięków kolęd i pięknych ozdób świątecznych przygotowywaliśmy się do Świąt Bożego Narodzenia. Nikt z uczestników nie miał czasu na nudę, gdyż jeden konkurs gonił kolejny. Poszczególne zespoły klasowe walczyły o tytuł najlepszych dekoratorów sal, a potyczki muzyczne wyłoniły najpiękniejsze wykonania kolęd. Oczywiście nie mogło zabraknąć plebiscytu na najsympatyczniejszego ucznia czyli Mikołajka klasowego.

Więcej…

Jasełka - od gimnazjum dla nauczycieli

Drukuj

DSC 3107mMiła niespodzianka czekała dyrekcję i grono pedagogiczne, dla których 14 grudnia 2011r. przed Radą Preklasyfikacyjną uczniowie klas II gimnazjum pod opieką pani Maryli Włodkowskiej i Katarzyny Kowalskiej, przygotowali niezwykłe jasełkowe przedstawienie.

Więcej…

Turniej wiedzy historycznej "Przez wieki do niepodległości"

Drukuj

DSC 0007Dnia 12 grudnia 2011 r. w Zespole Szkół nr 14 w Gdyni Dąbrowie odbył się turniej wiedzy historycznej "Przez wieki do niepodległości". Patronat nad uroczystością objęli: Wiceprezydent Miasta Gdyni Michał Guć, Gdyński Oddział Związku Sybiraków, Gdyńska Rodzina Katyńska.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III b : Agnieszka Winiarska, Adam Sawicki i Mikołaj Zdunowski. Gimnazjaliści poszczególnych szkół rywalizowali między sobą w trzy- osobowych drużynach. Zadaniem każdej z nich było udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania z sześciu obszarów historycznych:

Więcej…

Gimnazjum nr 7 w projekcie przeciwdziałania przemocy

Email Drukuj

IMG L 017mWspólnie z Komendą Policji w Gdyni i MOPS, nasze Gimnazjum nr 7 uczestniczyło w profilaktycznym projekcie edukacyjnym „Nie musisz”, podejmującym tematykę przeciwdziałania przemocy i uzależnieniom. Koło teatralne pod opieką pani Katarzyny Kowalskiej, w dniach od 2-15.12.2011r. w Szkole Podstawowej nr 23 oraz w Gimnazjum nr 14 przedstawiło spektakl „Kopciuszek”. Po przedstawieniu młodzież wzięła udział w prelekcji i pogadance na temat asertywnych zachowań i konsekwencji cywilno-prawnych stosowanej przemocy i kontaktu z używkami (papierosy, alkohol).
Były to pierwsze „wyjazdowe” występy koła teatralnego, za które otrzymaliśmy podziękowanie i puchar od organizatorów projektu, a wszyscy aktorzy bilety do Teatru Miejskiego.

Więcej…

Rozstrzygnięcie konkursu „Leśny ludek”

Drukuj

Z przyjemnością informujemy, że Międzyszkolny Konkurs „Leśny ludek” dla uczniów klas VI, zorganizowany przez naszą szkołę, został rozstrzygnięty. W konkursie wzięli udział uczniowie z SP 13, SSP 23, SP 20, SP 34, SP 35 oraz SP 11. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były oryginalne i niepowtarzalne. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się 1 grudnia 2011r. w naszej szkole. Przybyłych gości przywitał pan dyrektor mgr Sławomir Wiśniewski i pogratulował wszystkim uczestnikom niezwykłego talentu plastycznego.

Więcej…

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Szkoła Podstawowa – Etap Szkolny

Drukuj

Wyniki Konkursów Kuratoryjnych Szkoła Podstawowa – Etap Szkolny 

Więcej…

Strona 133 z 138

Jesteś tutaj: Start