Szkoła Podstawowa nr 11

 • Full Screen
 • Wide Screen
 • Narrow Screen
 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Aktualności

Podsumowanie pracy w I semestrze 2011/12 w szkole podstawowej

Drukuj

Pracowicie minął I semestr bieżącego roku szkolnego i z dniem 19 stycznia rozpoczęliśmy semestr II. Na apelu podsumowującym pierwsze pięć miesięcy roku szkolnego 2011/12 wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za szczególne osiągnięcia w konkursach.
W przedmiotowych konkursach kuratoryjnych najwyższe I miejsca w szkole zajęli:

 • JĘZYK POLSKI  Z HISTORIĄ– Helena Górka
 • MATEMATYKA Z PRZYRODĄ – Artur Leszczyński, Marek Zieliński

W styczniu został również rozstrzygnięty konkurs poetycki „Poezjomanie o zimie i świętach”:
  I miejsce – Paulina Stawecka
 II miejsce– Rafał Daliga
III miejsce  - Wiktoria Formella
Wyróżnienia – Patryk Waćkowski, Paulina Romaszewska, Marek Zieliński

W Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno- Językowym „Święta Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii” 6 miejsce (przy niewielkiej różnicy punktowej ) zajęli uczniowie klasy szóstej – Nikodem Piotrowicz i Marysia Raczkowska.
W Międzyszkolnej Mega Olimpiadzie z języka angielskiego dla klas czwartych reprezentowali nasza szkołę: Julia Jankowska i Michał Solarz.
W ramach kółka przyrodniczego odbył się konkurs fotograficzny „Złota Polska Jesień nad Zatoką Gdańską”
I miejsce – Agnieszka Stanowska
II miejsce – Natalia Henschel
III miejsce – Maria Gwit

Z religii siostra Sebastiana zorganizowała konkurs „Czytamy legendy o świętych” , w którym na poziomie klasy czwartej zwyciężył Maciej Matuszewski, a wśród piątoklasistów Paulina Stawecka okazała się najlepszą czytelniczką legend .

Choć I semestr to zaledwie półmetek, ale już wielu uczniów osiągnęło wyniki gwarantujące im otrzymanie świadectwa z paskiem (średnia powyżej 4,8 oraz zachowanie bardzo dobre lub wzorowe). Wśród nich znaleźli się:
Klasa IV – Maciej Matuszewski, Dominika Remiszewska, Paulina Romanowska, Gloria Sawicka, Sara Sulewska
Klasa V – Rafał Daliga, Zuzanna Gollnau, Aleksandra Kraszewska, Artur Leszczyński, Zuzanna Matuszewska, Ewelina Osuch
Klasa VI – Helena Górka, Agnieszka Stanowska, Maria Gwit
Gratulacje i życzymy pozostałym poprawienia wyników w II semestrze i dołączenia do grona najlepszych !

Podsumowanie pracy w I semestrze 2011/12 w gimnazjum

Drukuj

Pracowicie minął I semestr bieżącego roku szkolnego i z dniem 19 stycznia rozpoczęliśmy semestr II. Na apelu podsumowującym pierwsze pięć miesięcy roku szkolnego 2011/12 wielu uczniów otrzymało dyplomy i nagrody za szczególne osiągnięcia w konkursach.
W przedmiotowych konkursach kuratoryjnych najwyższe I miejsca w szkole zajęli:

 • JĘZYK POLSKI – Patrycja Pankau
 • GEOGRAFIA – Natalia Ganczarek, Arek Fularczyk
 • FIZYKA – Szymon Skiba
 • BIBLIJNY – Karolina Szałek
 • JĘZYK ANGIELSKI – Szymon Skiba
 • HISTORIA – Wiktor Cybulski

W styczniu został również rozstrzygnięty konkurs poetycki „Poezjomanie o zimie i świętach”:
I miejsce -  Patrycja Pankau
II miejsce– Natalia Ganczarek
III miejsce  - Łukasz Jarota

Najwyższą 100% frekwencją mogli pochwalić się :

 • Magdalena Kamińska
 • Jakub Korzekwa
 • Mateusz Dziaduszewski

Choć I semestr to zaledwie półmetek, ale już wielu uczniów osiągnęło wyniki gwarantujące im otrzymanie świadectwa z paskiem. Wśród nich byli: Angelika Hebel, Dominika Golombek, Wiktor Cybulski, Jakub Korzekwa, Pola Bielak, Zuzanna Strzedzińska, Maja Matuszewska, Patrycja Pankau, Agnieszka Winiarska, Magda Kamińska, Adam Sawicki, Szymon Skiba, Mikołaj Zdanowski, Wiktoria Litkiewicz, Sandra Prądzyńska.
Gratulacje i życzymy pozostałym poprawienia wyników w II semestrze i dołączenia do grona najlepszych !

Pasowanie na czytelników biblioteki

Drukuj

pasowanieDnia 17 lutego 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 11, Zespołu Szkół nr 6 w Gdyni odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki. Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli bibliotekarzy: Joannę Mienik, Joannę Grzesińską oraz nauczycieli: Marylę Włodkowską, Balbinę Rogalkę.
W ceremonii uczestniczyli zaproszeni goście: dyrektor Sławomir Wiśniewski oraz dyrektor Iwona Jagodzińska, rodzice uczniów, uczniowie klas I- III i ich wychowawcy.

Więcej…

I edycja Międzyszkolnego Konkursu Loteria Wiedzy

Drukuj

loteria 10m16 lutego 2012 roku w naszej szkole odbyła się I edycja Międzyszkolnego Konkursu Loteria Wiedzy. Cztery zespoły, składające się z uczniów klas VI, walczyły o laur zwycięzcy. Rywalizowali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13, Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 23, Szkoły Podstawowej nr 20 i nasza Jedenastka, która była gospodarzem i organizatorem imprezy.

Więcej…

Konkurs na scenariusz

Email Drukuj PDF

sinreksZapraszamy do I edycji konkursu dla nauczycieli organizowanego  przez Gdyński  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli  i Gdyńskie Stowarzyszenie Edukacyjno – Społeczne SINREKS.
Konkurs dotyczy scenariuszy zajęć o Gdyni na wszystkich poziomach edukacji, realizowanych na jednostkach lekcyjnych, zajęciach terenowych, kołach przedmiotowych, apelach Mile widziane  projekty edukacyjne, spektakle, happeningi.

Więcej…

Podziękowanie od Fundacji "Zdążyć z pomocą"

Drukuj
Podobnie jak wiosną 2011, również w grudniu 2011r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji charytatywnej na rzecz Tomka, podopiecznego Fundacji Dzieciom. Wsparcie finansowe miało dotyczyć między innymi pomocy w zakupie wózka inwalidzkiego. Za wielkie zaangażowanie w akcję otrzymaliśmy serdeczne podziękowanie od Fundacji „Zdążyć z pomocą” dla dyrekcji, nauczycieli i uczniów Zespołu Szkół nr 6.
„Trochę dobroci dla człowieka jest więcej warte niż cała miłość do ludzkości.”
                                                                                                          Richard Demel

Podziękowanie za akcję dla Ciapkowa

Drukuj
Akcja na rzecz Schroniska Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” weszła od kilku lat do stałego szkolnego kalendarza wydarzeń w listopadzie i grudniu. W bieżącym roku wspólnie nad przebiegiem akcji pomocy bezdomnym zwierzętom czuwał: Samorząd Uczniowski SP i gimnazjum oraz Szkolne Koło Caritas. Zebrano tak duże ilości karmy i kocy dla zwierząt, że konieczne były kilkakrotne odwiedziny w schronisku. Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji serdecznie dziękujemy w imieniu psów i kotów, zamieszkujących w Ciapkowie i zachęcamy do indywidualnej pomocy zwierzętom. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt „Animals” przekazało dla Zespołu Szkół nr 6 oficjalne „PODZIĘKOWANIE ZA WRAŻLIWOŚĆ SERCA I POMOC ORAZ DARY PRZEKAZANE BEZDOMNYM, PORZUCONYM ZWIERZĘTOM”.

Strona 132 z 138

Jesteś tutaj: Start