Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Dzień Języka Angielskiego

Drukuj

IMG 1469mDzień językowy odbywa się w naszej szkole każdego roku. Wówczas miłośnicy języka angielskiego mają okazję zabłysnąć swoimi umiejętnościami, łącząc naukę z zabawą. Tegoroczna impreza wydarzyła się 30 września w godzinach przedpołudniowych. W godzinach 8.00-12.00 reprezentacje klas szkoły podstawowej i gimnazjum uczestniczyły w konkursach językowych. Uczestnicy musieli rozwiązać zadania, w których należało wykazać się szeroką wiedzą językową .

Więcej…

Dzień Chłopaka

Drukuj

W czwartDSC01844 mek 29.09.2011r odbyła się dyskoteka dla gimnazjalistów z okazji Dnia Chłopaka. Zabawa była super, chociaż trochę to trwało, nim się na dobre rozkręciła. Oprócz tańców był też konkurs na Mistera Szkoły. I miejsce zajął Oskar Cichosz z kl. Ib, II miejsce zdobył Marcel Frankowski z kl. IIa, a III miejsce – Mateusz SchulteNoelle z kl. IIa. Ponadto niekwestionowanym Misterem Publiczności został Jakub Sendobry z kl. IIa. Zwycięzcom gratulujemy!!!

Więcej…

Ślubowanie klas pierwszych

Drukuj

KLU 0095Dnia 30 września odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie pierwszoklasistów połączone z pasowaniem na uczniów.
Gościliśmy tego dnia przedstawicieli związków zawodowych pracowników Oświaty oraz przedstawicieli Rady Dzielnicy Orłowo i Mały Kack.
Wśród honorowych gości nie zabrakło marynarzy załogi ORP„Grom”, którą reprezentowali podporucznicy Marynarki Wojennej: T.Chyła i M.Pilanowski. Wszystkim pierwszoklasistom towarzyszyli rodzice.

Więcej…

Warsztaty eduacyjne CA-FE Chemia klasy II C

Drukuj

IMG  013mDnia 28 września, wczesnym rankiem, bo już przed godziną 7.00 zebraliśmy się na dworcu SKM w Orłowie, by następnie wyruszyć na warsztaty „Ca-Fe Chemia” w Centrum Hewelianum . Dla niektórych dotarcie na czas na zbiórkę okazało się nie lada wyzwaniem. Niejednokrotnie dojeżdżaliśmy pierwszym, porannym autobusem w rozkładzie jazdy, ale udało się i w 18-osobowym składzie z wychowawcą Katarzyną Kowalską i panią od chemii, Ewą Wernikowską, dotarliśmy na miejsce punktualnie.

Więcej…

Wycieczka do Portu Lotniczego w Gdańsku

Drukuj

ByliFotos-0748śmy, zobaczyliśmy, świetnie się bawiliśmy - czyli Ia zwiedza Port Lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy
W ostatni wrześniowy wtorek, autobusem linii 510 dojechaliśmy na lotnisko i chociaż oprowadzać miał nas sam rzecznik prasowy p.Michał Dargacz, nie uniknęliśmy wnikliwej kontroli. Nikt z nas na szczęście nie miał przy sobie przedmiotów niebezpiecznych, bo skończyłyby one- jak wiele noży i kastetów- w specjalnej gablocie, która przyciągnęła naszą uwagę tuż przy drzwiach.

Więcej…

Wizyta w Hewelianum klasy IVa

Drukuj

logoDnia 16.09.2011r. klasa IVa pod opieką pani Joanny Zarzyckiej udała się na edukacyjną wycieczkę do Centrum Hewelianum w Gdańsku, na wystawę interaktywną - „ Energia, Niebo i Słońce” oraz lekcję otwartą pod tytułem „W krainie ciekłego mrozu”.

Więcej…

„W hołdzie zesłańcom Sybiru"

Drukuj

DSC 0043 malyNa zaproszenie Związku Sybiraków w Gdyni, Rodziny Katyńskiej, Rady Miasta Gdyni oraz Prezydenta Miasta, 18 września 2011 r. z okazji 72. rocznicy sowieckiej agresji na Polskę oraz Dnia Sybiraka przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum nr 7 wraz z opiekunem panią Magdą Krzak uczestniczyli w uroczystości „W hołdzie zesłańcom Sybiru".

Więcej…

Strona 130 z 131

Jesteś tutaj: Start