Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Wielki sukces naszych karateków.

Dnia 6 października w Ciechanowie z udziałem ponad 230 zawodników odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Ciechanowa. Zawodnicy Pomorskiego Klubu Karate KYOKUSHIN z Gdyni zajęli:

W kategorii kumite:

 

Michalina Fic 1 miejsce


Nikodem Głuszek 1 miejsce

 

Igor Chrościcki 2 miejsce


Eryk Woźniak 2 miejsce


Klaudia Kołodziej 2 miejsce


Sandra Dwojacka 2 miejsce


Maciej Janczyk 3 miejsce


Julian Białek 3miejsce

Więcej…

Morze Bałtycki i Kaszuby

Dnia 28.092018 r. dzieci z „zerówki” wraz z p.Iwoną Sygulską i p.Izabelą Betką odwiedziły Akwarium Gdyńskie. Pani przewodnik prowadząca projekt „Kaszuby na fali” zaprosiła nas na spotkanie z kapitanem Kurem i kaszubskimi burczybasami. Na zajęciach poznaliśmy florę i faunę Bałtyku oraz wiele słów w języku kaszubskim. Dowiedzieliśmy się o ciekawostkach z Kaszub, bawiliśmy się w wędkarzy. Po obejrzeniu prezentacji multimedialnej rozwiązywaliśmy różnorodne zadania na przygotowanych dla nas kartach pracy. Na zakończenie zajęć otrzymaliśmy drobne upominki i zostaliśmy zaproszeni na spacer po Akwarium, gdzie mogliśmy podziwiać niezwykłe gatunki ryb, płazów i gadów. To początek naszej przygody z Morzem Bałtyckim i Kaszubami.

 


Wycieczka na Westerplatte

1.10.2018 roku klasa 6a, 7a i IIIa odwiedziły Westerplatte. Mieliśmy okazję poznać historię wybuchu II Wojny Światowej i dramatycznej obrony Wojskowej Składnicy Tranzytowej przez garnizon Wojska Polskiego na półwyspie Westerplatte. Bohaterska obrona trwała w dniach 1-7. września 1939 roku, choć według zamysłu Niemców miała trwać tylko kilka godzin. Była to pierwsza bitwa II Wojny Światowej w Europie.

Więcej…

Wyjścia klas 0 - 3


Termin
Rodzaj aktywności uczniów
Klasa
Nauczyciel odpowiedzialny

19 X 2018

 


29-30 X 2018

 

 

31 X 2018

Opowieści o fokach z helskiego fokarium  warsztaty

 

Odwiedzamy groby w Orłowie oraz groby na Cmentarzu Żołnierskim w Redłowie

 

 

Przedstawienie w CKG „Księżniczka na ziarnku grochu.

 

„0”

 


1a,2a,3a

 

 

 

0 - 3


I. Sygulska

M.Dulewicz

 

E.Śliwińska,

G. Marchlewska

K. Sziers

 

wychowawcy klas

Plany lekcji

Szanowni Rodzice aktualne plany lekcji dostępne są na Platformie Miejskiej E-dziennik.

Przedszkolaki w Jedenastce

Gdy dziecko się śmieje, to znak, że jest szczęśliwe! I takie przedszkolaki zagościły na stałe w naszej szkole.

Od września 2018 roku w SP11 został otwarty oddział przedszkolny. Oczywiście w pierwszym dniu emocji nie brakowało. Zarówno rodzice, jak i dzieci, bardzo przeżywały rozstanie na kilka godzin, ale na szczęście grupą nowicjuszy opiekują się: pani Maria Goitowska, pani Dorota Zielińska i  pani Marta Portjanko, osoby z doświadczeniem pedagogicznym, serdeczne, ciepłe, empatyczne. Pod ich czujnym okiem dzieci poznają nowe otoczenie, nową dla nich rzeczywistość. Dzieci przede wszystkim się bawią, wykonują pierwsze prace plastyczne, uczestniczą w zabawach ruchowych, śpiewają. Nauczyciele korzystają też z pięknej wrześniowej pogody i wychodzą z dziećmi na plac zabaw – a to maluchy kochają najbardziej.

W miłej i rodzinnej atmosferze mija im czas, więc nowi bywalcy SP11 bardzo chętnie codziennie rano wracają do swojego przedszkola.

Rozpoczęcie roku szkolengo

Drużyna SP 11 ruszyła do… nauki!

W poniedziałek 03 września 2018 roku wszyscy stawiliśmy się w szkole, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Pogoda nam dopisała. Było pięknie i słonecznie. Pełni energii i zapału, ale jeszcze z wakacyjnymi wspomnieniami, stanęliśmy w gronie klasowych koleżanek i kolegów. Miło było spotkać się po dwóch miesiącach przerwy.

Ważnym momentem tej uroczystości było złożenie kwiatów w miejscu upamiętnienia patrona naszej szkoły – „Bohaterów Załogi ORP GROM”.

Wszystkich zebranych przywitał Pan dyrektor Sławomir Wiśniewski. Na naszą uroczystość przybyła Pani Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta miasta Gdyni ds. rodziny (nasza absolwentka), która odczytała list od Pana Wojciecha Szczurka. Głos zabrała również Pani wicedyrektor Joanna Zarzycka, która zachęcała uczniów do udziału w zajęciach dodatkowych.

Nasze pierwsze wrześniowe spotkanie było bardzo miłe, ponieważ prowadząca uroczystość, Pani Katarzyna Kowalska, w sposób niezwykle ciepły i serdeczny zadbała o to, aby każdą grupę i ich opiekunów pięknie zaprezentować. Uświadomiła nam również, że jesteśmy JEDNĄ DRUŻYNĄ, a to zobowiązuje…

Strona 10 z 136

Jesteś tutaj: Start