Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

II MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

II MIĘDZYNARODOWE KRÓTKOTERMINOWE ZAJĘCIA

W RAMACH PROJEKTU ERASMUS+

“Your market, your region, our Europe"

Perugia 06.05-13.05.2018

Uczniowie z klas 7 SP biorący udział w projekcie 'Your market, your region, our Europe', w dniach od 6 do 13 maja 2018 roku uczestniczyli w krótkoterminowym spotkaniu projektowym we Włoszech. Julia Sobieraj, Weronika Stachowiak, Michał Feder i Czarek Matuszewski wraz z nauczycielami Lidią Kozłowską i Urszulą Nowak brali udział w tygodniowych warsztatach w szkole partnerskiej w Perugii.

Więcej…

RODO w szkole

Drodzy uczniowie, rodzice i przyjaciele szkoły!
Z dniem 25 maja 2018 r. zacznie obowiązywać unijne rozporządzenie dotyczące ochrony danych (określane jako „RODO”). W związku z tym jesteśmy zmuszeni usunąć naszego szkolnego fb. Mamy nadzieję, że za jakiś czas wrócimy. Dziękujemy za wszystkie "lajki I komentarze...

Wycieczka da Gniezna i Poznania

W dniach 26. i 27. kwietnia 2018r. uczniowie klasy czwartej, piątej i szóstej odwiedzili Gniezno i Poznań. Odwiedziliśmy Katedrę Gnieźnieńską, a w Poznaniu: Bramę Poznania, Maltę - zespół obiektów sportowo – rekreacyjnych, gdzie wyszaleliśmy się na saneczkach i karuzeli, rynek w Poznaniu, Rogalowe Muzeum, gdzie uczyliśmy się robić i mogliśmy posmakować Rogali Świętomarcińskich, a także wzięliśmy udział w lekcji muzealnej w Muzeum Archeologicznym pt. ,,Egipski salon urody”. Noc spędziliśmy  w hostelu w  samym centrum Poznania z pięknym widokiem na Plac Wolności, co było dodatkową atrakcją. Wycieczka była super i nawet pogoda nam dopisała, szczególnie drugiego dnia, dlatego wróciliśmy wprawdzie zmęczeni ale bardzo zadowoleni.

Więcej…

Artykuł w Ratuszu

27 kwietnia 2018 roku w Ratuszu ukazał się artykuł na temat drugiego międzynarodowego projektu realizowanego w naszej szkole w ramach programu Erasmus plus. Autorkami artykułu są Urszula Nowak i Joanna Ginter Reglińska.

Pola nadziei"

22 kwietnia odbył się kolejny finał akcji ogólnopolskiej "Pola nadziei".

Dziewczęta z naszej szkoły pomagały w zbiórce funduszy  dla Gdyńskiego Hospicjum św. Wawrzyńca i Bursztynowa Przystań.

W akcji uczestniczyły uczennice z klasy VII Wiktoria i Weronika, a klasy III  reprezentowały Klaudia, Zuzia, Julia, Nikola, Marta, Martyna.

Naszym wspaniałym wolontariuszkom i wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy  za dar serca.


"POMÓŻ BOBASOWI" - AKCJA SK "CARITAS"

"POMÓŻ BOBASOWI" - AKCJA SK "CARITAS"Składamy serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom oraz wolontariuszom, którzy odpowiedzieli i zaangażowali się w akcję "Pomóż Bobasowi". Akcję zorganizowały uczennice klasy 7 b Wiktoria Schulc i Weronika Stachowiak. Szczególne podziękowania  za wasz zapał i ofiarność. Koleżanki z klasy IIIB gimnazjum Agata Haberska, Natalia Halicka oraz Klaudia Woźniak wsparły młodsze koleżanki w zbiórce artykułów.

Wszystkie artykuły kosmetyczne, higieniczne, spożywcze , odzieżowe i datki  finansowe zostały przekazane do Domu Samotnej Matki w Matemblewie i Fundacji Gaudium Vitae wspierającej Mamy samotnie wychowujące dzieci.

Wszystkim ofiarodawcom z serca dziękujemy.

WSZYSTKIE INFORMACJE TUTAJ

Strona 6 z 131

Jesteś tutaj: Start