Szkoła Podstawowa nr 11

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Aktualności

Wycieczka na Westerplatte

1.10.2018 roku klasa 6a, 7a i IIIa odwiedziły Westerplatte. Mieliśmy okazję poznać historię wybuchu II Wojny Światowej i dramatycznej obrony Wojskowej Składnicy Tranzytowej przez garnizon Wojska Polskiego na półwyspie Westerplatte. Bohaterska obrona trwała w dniach 1-7. września 1939 roku, choć według zamysłu Niemców miała trwać tylko kilka godzin. Była to pierwsza bitwa II Wojny Światowej w Europie.

Więcej…

Wyjścia klas 0 - 3


Termin
Rodzaj aktywności uczniów
Klasa
Nauczyciel odpowiedzialny

19 X 2018

 


29-30 X 2018

 

 

31 X 2018

Opowieści o fokach z helskiego fokarium  warsztaty

 

Odwiedzamy groby w Orłowie oraz groby na Cmentarzu Żołnierskim w Redłowie

 

 

Przedstawienie w CKG „Księżniczka na ziarnku grochu.

 

„0”

 


1a,2a,3a

 

 

 

0 - 3


I. Sygulska

M.Dulewicz

 

E.Śliwińska,

G. Marchlewska

K. Sziers

 

wychowawcy klas

Plany lekcji

Szanowni Rodzice aktualne plany lekcji dostępne są na Platformie Miejskiej E-dziennik.

Przedszkolaki w Jedenastce

Gdy dziecko się śmieje, to znak, że jest szczęśliwe! I takie przedszkolaki zagościły na stałe w naszej szkole.

Od września 2018 roku w SP11 został otwarty oddział przedszkolny. Oczywiście w pierwszym dniu emocji nie brakowało. Zarówno rodzice, jak i dzieci, bardzo przeżywały rozstanie na kilka godzin, ale na szczęście grupą nowicjuszy opiekują się: pani Maria Goitowska, pani Dorota Zielińska i  pani Marta Portjanko, osoby z doświadczeniem pedagogicznym, serdeczne, ciepłe, empatyczne. Pod ich czujnym okiem dzieci poznają nowe otoczenie, nową dla nich rzeczywistość. Dzieci przede wszystkim się bawią, wykonują pierwsze prace plastyczne, uczestniczą w zabawach ruchowych, śpiewają. Nauczyciele korzystają też z pięknej wrześniowej pogody i wychodzą z dziećmi na plac zabaw – a to maluchy kochają najbardziej.

W miłej i rodzinnej atmosferze mija im czas, więc nowi bywalcy SP11 bardzo chętnie codziennie rano wracają do swojego przedszkola.

Rozpoczęcie roku szkolengo

Drużyna SP 11 ruszyła do… nauki!

W poniedziałek 03 września 2018 roku wszyscy stawiliśmy się w szkole, aby uroczyście rozpocząć nowy rok szkolny. Pogoda nam dopisała. Było pięknie i słonecznie. Pełni energii i zapału, ale jeszcze z wakacyjnymi wspomnieniami, stanęliśmy w gronie klasowych koleżanek i kolegów. Miło było spotkać się po dwóch miesiącach przerwy.

Ważnym momentem tej uroczystości było złożenie kwiatów w miejscu upamiętnienia patrona naszej szkoły – „Bohaterów Załogi ORP GROM”.

Wszystkich zebranych przywitał Pan dyrektor Sławomir Wiśniewski. Na naszą uroczystość przybyła Pani Beata Szadziul, pełnomocnik prezydenta miasta Gdyni ds. rodziny (nasza absolwentka), która odczytała list od Pana Wojciecha Szczurka. Głos zabrała również Pani wicedyrektor Joanna Zarzycka, która zachęcała uczniów do udziału w zajęciach dodatkowych.

Nasze pierwsze wrześniowe spotkanie było bardzo miłe, ponieważ prowadząca uroczystość, Pani Katarzyna Kowalska, w sposób niezwykle ciepły i serdeczny zadbała o to, aby każdą grupę i ich opiekunów pięknie zaprezentować. Uświadomiła nam również, że jesteśmy JEDNĄ DRUŻYNĄ, a to zobowiązuje…

Dobry start

INFORMACJA DOTYCZĄCA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Z dniem 25 maja 2018 roku zaczęły obowiązywać nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO). W związku z tym pragniemy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych przez naszą szkołę.

Dokładamy wszelkich starań w celu ochrony danych przed nieuprawnionym dostępem, modyfikacją czy zniszczeniem, a także regularnie sprawdzamy zgodność naszych procesów z wewnętrzną Polityką Bezpieczeństwa, gwarantując tym samym bezpieczeństwo ich przetwarzania.

INFORMACJA DOTYCZĄCA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Twoich danych osobowych jest Szkoła Podstawowa nr 11 w Gdyni (dalej szkoła).

Dane kontaktowe administratora to: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w szkole jest : Michał Rutkowski

Dane kontaktowe Inspektora to: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Więcej…

Strona 5 z 131

Jesteś tutaj: Start