Ogłoszenie

Informacje dotyczące rekrutacji na rok 2019/2020 dostępne w zakładce REKRUTACJA - Szkoła Podstawowa i Przedszkole

Informacje oraz dokumenty do pobrania są już dostępne

SUKCESY MATEMATYCZNE NASZYCH UCZNIÓW

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły – Bartłomiej Wiliński – zajął I miejsce w wojewódzkich eliminacjach oraz I miejsce w Polsce w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT. (NAGRODA – Tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach).

Warto dodać, że w konkursie uczestniczyło 6 026 uczniów z 245 szkół.

To nie pierwszy sukces Bartka w tym roku szkolnym.

- Uczeń klasy ósmej zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

- Jest również finalistą Olimpiady Matematycznej Juniorów  „OMJ”. Do finału przeszło tylko 8 uczniów z Trójmiasta, w tym nasz Bartek.

- Dostał się do III etapu konkursu „Od szkolniaka do żaka” organizowanego przez Politechnikę Gdańską.

W roku szkolnym 2017/18 jako uczeń klasy siódmej był finalistą  wojewódzkiego Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

Należy zaznaczyć, że inni uczniowie naszej szkoły także odnieśli sukces w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego MAT 2019 r. – na etapie wojewódzkim:

II miejsce - Weronika Samsel  kl. 5a

IV miejsce -  Mateusz Karnaszewski  kl.7a

V miejsce -  Oskar Marciniak  kl.3a

GRATULACJE!

Metoda Tomatisa w SP11

Nasze dwie nauczycielki, Pani Izabela Betka i pani Magdalena Dulewicz, zakończyły trwające dziesięć dni szkolenie z zakresu stymulacji audio-psycho-fonologicznej metodą profesora A.A. Tomatisa. Wcześniej szkoła nasza została wyposażona w sprzęt do diagnozy i prowadzenia terapii.
Już niedługo podamy rodzicom więcej informacji dotyczących kwalifikacji dzieci do terapi
A zatem do dzieła!!!

Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej

Dnia 5 marca odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Dziecięcej. Jak co roku zgromadził laureatów konkursów klasowych. Uczniowie klas 0 – 3 przedstawili recytację przygotowanych wierszy, nie tylko Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.

Komisja oceniająca: p.Agnieszka Łądkowska, p.Ewa Miedzińska i p.Joanna Osowska miała spory dylemat w wyłonieniu najlepszych recytatorów.

Nagrody otrzymali:

I miejsce – Witek Wolański z kl.3a,

II miejsce – Maja Gollnau z kl.2a i Ania Cieniewicz z kl.0,

III miejsce – Zuzia Zamara z kl.2a.

Wyróżnieni zostali: Mikołaj Szlija z kl.1a i Aleksander Makać z kl.2a.

Wszystkim laureatom gratulujemy, a Witkowi życzymy powodzenia na szczeblu miejskim.

Tomatis w naszej szkole

Już w najbliższy piątek nasze dwie nauczycielki po raz drugi zasiądą w "ławce szkolnej", aby dalej szkolić  się w prowadzeniu terapii metodą  TOMATISA. Terapia ta wpływa pozytywnie na pamięć, skupienie i koncentracje.  Pomaga w nauce czytania, pisania oraz w nauce języków  obcych. W minionym tygodniu pani  Iza i  pani Magda przeprowadziły już  pierwsze testy lateralizacji słuchowej inaczej nazywanej uwagą słuchową u uczniów naszej zerówki. Trzymamy kciuki za nasze  nauczycielki  i czekamy aż wrócą i puszczając  przez "elektroniczne  ucho" muzykę  Mozarta, walce Strausa, wpłyną  pozytywnie  na uczniów  naszej szkoły  :-)

Bal na bale

1 marca w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy dla 3,4-latków. Imprezę poprowadził teatr Gargulec z Gdyni, a ściślej ujmując dwa pingwiny. Przy dźwiękach  popularnych przebojów muzyki dziecięcej tańczyły księżniczki, motyle. Nie zabrakło również, piratów i spidermanów.  Zabawę uświetniło wiele konkursów. Na balu karnawałowym wszystkie przedszkolaki wyglądały zjawiskowo. Humory dopisywały, energii do tańców również nie brakowało. Atmosfera była naprawdę wyjątkowa. Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem naszego balu. Dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Pączkowe szaleństwo w zerówce

Dziś pączki podobno nie mają kalorii, sprawdziliśmy tę tezę dziś w zerówce :-)

Jesteś tutaj: Start