Zapraszamy do naszej e-biblioteki - E-biblioteka SP11

" Wychowanie przez czytanie "- prezentacja do pobrania - tutaj

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Kochani, ponieważ kwarantanna się przedłuża (i do tego nie wiemy do kiedy), chciałabym być na bieżąco z Waszym życiem Ze względu na warunki, najbliższy normie wydaje mi się Skype - mój: darkioss84

Zapraszam do kontaktu osoby, które mają ze mną ustalone stałe spotkania, ale także tych, którzy przeżywają teraz jakieś trudności albo po prostu potrzebują pogadać. Jestem rownież otwarta na rodziców.

Do zobaczenia.

Asia Ossowska - psycholog

Mini poradnik dla rodziców

Mini poradnik jak sobie radzić i wspierać dziecko w  okresie nauczania na odległość do ściągnięcia tutaj

Szanowni Państwo,

w czasie ograniczenia funkcjonowania szkoły związanego z zagrożeniem epidemiologicznym nauka jest realizowana na odległość.

Od 25 marca do 10 kwietnia br. lekcje będą odbywały się wg układu przedmiotów ujętych w dotychczasowym planie lekcji, z wyjątkiem przedmiotów nadobowiązkowych.

Nauczyciele klas 0 - III komunikować się będą z uczniami i ich rodzicami poprzez wypracowane w klasach kanały kontaktowe.

Klasy IV - VIII będą realizowały nauczanie na odległość z wykorzystaniem Platformy Nuadu -  aplikacji TEAMS,  poczty mailowej oraz e - dziennika (zależnie od przedmiotu).

Dzięki aplikacji TEAMS będą odbywały sie lekcje on - line z założeniem, że lekcje on - line nie mogą przekroczyć wymiaru trzech jednostek lekcyjnych dziennie (higiena pracy). Komunikat dotyczący terminu, godziny i przedmiotu prowadzonego  on-line będzie się znajdował na stronie szkoły w zakładce - kształcenie na odległość. W każdy piątek będą pojawiać się kolejne terminy lekcji on- line na kolejny tydzień dla każdej klasy.

Treści realizowane przez nauczycieli  będą pojawiały się w e - dzienniku w dniu odbywania się zajęć.

Nauczyciele nie będą  nadmiernie obciążać uczniów pracami domowymi.

Podejmowane przez uczniów aktywności, określone przez nauczycieli, dadzą podstawę do oceny pracy uczniów, z założeniem, że ocenianie jest środkiem wspomagającym ich pracę, uwzględniającym ich możliwości, a także unika tworzenia sytuacji stresowej dla uczniów.

Wychowawcy przekażą Państwu adresy poczty elektronicznej do nauczycieli uczących w danej klasie, zapewnią one wymianę informacji miedzy nauczycielem, uczniem i rodzicem.

W sprawach niedoprecyzowanych rolę koordynatora edukacji na odległość pełni wychowawca klasy. Prosimy o pierwszy kontakt z wychowawcą.

Kontakt:

Sławomir Wiśniewski - dyrektor: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Joanna Zarzycka - wicedyrektor: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Katarzyna Kucharczyk – pedagog: tel. 660 534 685

Joanna Ossowska – psycholog: Skype – darkioss84

Informacje o sposobie korzystania z platformy Nuadu -  aplikacji TEAMS , a także " Mini poradnik dla rodziców- nauka poza szkołą" umieszczone zostaną na stronie internetowej szkoły w zakładce nauczanie na odległość.

Biblioteka i świetlica szkolna będą zamieszczały materiały do ewentualnego wykorzystania przez rodziców i uczniów. Prosimy o zapoznanie się z prezentowanymi materiałami.

Sławomir Wiśniewski

Instrukcja logowania się do platformy NUADU i Office 365 pobierz tutaj

Film z instrukcją logowania :

Jesteś tutaj: Start