Dzień Otwarty

Oświadczenie

W związku z kontrowersją dotyczącą decyzji o niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni, informuję, iż uczniowie mają możliwość korzystania z telefonów komórkowych pod kontrolą nauczyciela w celach edukacyjnych na zajęciach szkolnych
i pozaszkolnych.

Dbamy, aby uczniowie nie spędzali przerw pochłonięci graniem oraz mediami społecznościowymi, gdyż utrudnia im to rozwój społeczno–emocjonalny, budowanie więzi, relacji rówieśniczych i koncentrację uwagi na lekcji. Od momentu wprowadzenia tej decyzji na przerwach śródlekcyjnych zauważamy wzrost ilości czasu spędzanego przez uczniów na wspólnej rozmowie, zabawie i współpracy.

Uczeń, który potrzebuje kontaktu z rodzicem, ma możliwość skorzystania z telefonu w sekretariacie szkolnym oraz kontaktu przez wychowawcę i pielęgniarkę szkolną. Nie jest zabronione posiadanie telefonu komórkowego w szkole, z tym, że w czasie dnia szkolnego musi być on wyłączony/ wyciszony i schowany w tornistrze.

Sławomir Wiśniewski

Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni

Dni otwarte w gdyńskich szkołach średnich

Zmieniamy się dla Was!

Drodzy Uczniowie, Rodzice!

Z dniem 03 lutego 2020r. nasza szkoła weszła w PROJEKT TERMOMODERNIZACJI BUDYNKU.

Prace remontowe związane z projektem będą trwały do 31.08.2020r.

W rezultacie przeprowadzonej modernizacji w naszej szkole zostaną wykonane następujące prace m.in. docieplenie ścian i  dachu,  nowa elewacja budynku, zostanie wymieniona stolarka okienna i drzwiowa, zmodernizowana instalacja c.o. i c.w.u. Ponadto, wymieniona zostanie  instalacja elektryczna w zakresie oświetlenia, zastosowane będą  energooszczędne oświetlenie w technologii LED oraz zamontowane panele fotowoltaiczne.

Dzięki tym zmianom w naszej szkole polepszą się warunki pracy uczniów. Dzieci będą się uczyć w lepiej oświetlonych, cieplejszych  salach dydaktycznych. W rezultacie przeprowadzonej modernizacji zadbamy o środowisko naturalne Orłowa.

Zajęcia dydaktyczne będą realizowane zgodnie z podstawą programową i siatką godzin. Mogą pojawić się nieuniknione zmiany w organizacji pracy szkoły .

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

Sławomir Wiśniewski

Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni

Od 03 lutego 2020r.

na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni obowiązuje bezwzględny zakaz korzystania z telefonów komórkowych i osobistych urządzeń elektronicznych (smartwatch itp.)

( Statut Szkoły Podstawowej nr 11 w Gdyni , Rozdział VIII Prawa i obowiązki uczniów § 52 Obowiązki ucznia, pkt. 2)

Szkoły Podstawowej nr 11
w Gdyni

The Big Challenge

UWAGA KONKURS!!!

Zapraszam uczniów z klas 4-8 do wzięcia udziału w międzynarodowym konkursie języka angielskiego ‘The Big Challenge’.  Jest to konkurs ONLINE (koniecznie trzeba wziąć własne słuchawki!!!) i odbywa się na pięciu poziomach (w zależności od wieku ucznia). Konkurs odbędzie się 26 marca 2020 roku w sali komputerowej nr 42 i potrwa 45 minut. Konkurs jest konkursem płatnym, koszt od ucznia: 10 zł. Zapisy do 14 lutego u p. Magdaleny Krzak i p. Lidii Kozłowskiej.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na stronie: www.thebigchallenge.com/pl (jest tam również wersja pokazowa konkursu, można zobaczyć, na czym będzie polegał i poćwiczyć rozwiązywanie zadań).

Zapraszam do wzięcia udziału :)

Magdalena Krzak

PROSZĘ  O WPŁATĘ ZA  OBIADY

klasy   1-8

LUTY 20 x 4 ,00 =  80,00

27.01.- 30.01.  2020r.

Tylko przelewem proszę podać imię  , nazwisko i klasę ucznia

Szkoła  Podstawowa nr 11

Gdynia 81-553 ul. Wrocławska 52

(brak terminowej opłaty spowoduje skreślenie z listy dzieci korzystających z obiadów)

Gość z Nowej Zelandii

W dniach 12-13 grudnia 2019 r. odwiedziła naszą szkołę pani Danielle - mieszkanka Nowej Zelandii. Uczniowie z klas 3-8 dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy z zakresu geografii, historii i kultury tego kraju. Prezentacja przedstawiona przez panią Danielle zachwyciła uczniów i stworzyła możliwość rozmowy z native speaker'em. To spotkanie przekonało ich, dlaczego warto uczyć się języków obcych.

Jesteś tutaj: Start